Jump to content


Pioneer CT-W850 R I CT-W901R Misljenje sta uzeti


fancy74

Recommended Posts

Evo danas stigao  levi roller  iz kosica slovacka preko e-bay i covek mi poslao mesinganu cauru zamenio pazljivo i podesio zatezanje i naleganje i evo vec nekoliko kaseta sam isprobao niti seta sa azimuta niti ostavlja tragove na traci sada cu da proverim i kalibraciju sta ce ona reci i mislim da ce biti ok

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma da totalni promasaj dek je skroz mehanicki bio rastelovan fizicki je kao iz radnje ali kada sam poceo da slusam kasete primetio sam sve ove nedostatke , levi i desni roleri stavljeni novi vodjenje trake je nastelovano i to radi jedino sto sam mislio da mi trag ostavlja stara glava nabavio sam drugu za 10 eura koja je u boljem stanju sada to radi i nebrljavi azimut neostavlja po traci taj trag kao na satroj glavi ukoliko je i to bilo do stare glave , samo sve steloujem odokativno i sa mirror kasetom i signalima sa kompa a na drugom kompu sa programom simulatorom osciloskopa podesavam  kaseta mi je ipak   jako pomogla oko stelovanja rolera levog i samo vodjenje trake koje je bilo nestabilno jer je stari bio neispravan i istrosen,

Link to comment
Share on other sites

Sredicu ja ovaj dek i on ostaje samo bi hteo da pitam dali postoje neka upustva za podesavanje deklinacije i polozaja play rec glava ovako to odokativno i sa slusnim pregledom dobro zvuci ali vidim da se koristi za to alat kojim se steluje polozaj glave naspram pinchrolera ,

Link to comment
Share on other sites

Нисам стигао да одем до стаклорезца али отом потом. Мислим да пре уградње самог огладала треба извући две танке линије неким квалитетнијим фломастером и то да је размак измеђуједнак колика је ширина траке.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...