wwweljko Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Da se zahvalim organizatoru (mnozina?) ovog desavanja... Molim vise info o ovim kutijicama... 6441.jpg pozdraV Po licenci firme iz Svice , 2800e , kutije od drveta orah i jasen (mislim) . @suca77 delim misljenje , mozda im je izbor muzike nije bas bio "audiofilski" , bar dok sam ja bio u sobi, ,ali delim razocarenje ipak su ozbiljni uredjaji bili u sisitemu koji je svirao. Quote
suca77 Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Znaci ti bi bi ovo , vrlo ambiciozno . Sta mislis o Kef - u R - 300. Meni se on dopada , ali bas , bas. Slusao sm ga na proslom hi - fi show ....Kidaaa kako svira ps Sutra cu natenane jos jednom da sve obidjem a i dolazi nasa ekipa pa posle na kafucezuuuu Quote
wwweljko Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Znaci ti bi bi ovo , vrlo ambiciozno . Sta mislis o Kef - u R - 300. Meni se on dopada , ali bas , bas. Slusao sm ga na proslom hi - fi show ....Kidaaa kako svira ps Sutra cu natenane jos jednom da sve obidjem a i dolazi nasa ekipa pa posle na kafucezuuuu Nije za mene ,za jako dobrog druga , prodao je Kef IQ90 pa sad juri nesto manje kutije jer su 90ke bile prevelike za njegovu sobu. Quote
suca77 Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Nije za mene ,za jako dobrog druga , prodao je Kef IQ90 pa sad juri nesto manje kutije jer su 90ke bile prevelike za njegovu sobu. Ima u player - u da se kupi , oni zastupaju Kef Quote
wwweljko Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Ima u player - u da se kupi , oni zastupaju Kef Nemaju na stanju ,sve su prodali . Ako je verovati im prave liste cekanja za LS50. Verovatno cemo ici zajedno da cujemo i r300 , ima jos ,mislim dva floorstendera za 1000e r700 i xq40 , pa videcemo. Ali se on bas zalepio za LS50. Quote
Kuršum Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 P o meni ....... MBL - Najbolji zvuk na hi - fi show . Sve pohvaleDy - VTL - DCS - onako , nije bilo lose ali sam svakako vise ocekivao . Kontam sta bi moglo da bude Mnogi sa kojima sam pricao su slicnog misljenja Pa ti reÄe nećeÅ¡ danas, ccc. Quote
wwweljko Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Da ne zaboravim kod Sime fenomenalni urdjaji . Spendori su .... Ostalo egzotika. OK prezentacija @Auris Audio jako komunikativan Milomir. Quote
Delija Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Sima usvira "musterije" rakijom i onda sve svira za 3 klase bolje Quote
wwweljko Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Sima usvira "musterije" rakijom i onda sve svira za 3 klase bolje Kad sam ja bio Sima jos nije dosao . Nije bilo rakice , ali je prezenter bi skroz OK. Quote
Green Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Sima usvira "musterije" rakijom i onda sve svira za 3 klase bolje Rakija je iz Banata , a Sima dođe kao PijeRakiju manager-distributer. Quote
ScepanBG Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Player : Svirali su Marantz PM-7005,CD-6002,zvucnici Q Acoustic...Ova kombinacija je na mene ostavila sasvim solidan utisak(kada sam ja bio pustali su Lee Ritenour Feat. Joe Bonamassa-give me one reason),s'obzirom na cenu sistema. Quote
wwweljko Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Rakija je iz Banata , a Sima dođe kao PijeRakiju manager-distributer. Znaci ima rakicu iz Banata , ja imam domacu lozu . Quote
Bujodrag Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Dobar je sajam. Meni je Gallus bio najbestdobar. Quote
ScepanBG Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Pozdrav svim dragim ljudima koje sam danas video sa foruma : Ljuba,Wili Studer,Sonichammer,Solaja,Ranko(4Audio),Bujodrag,SuperSound,Sondek,First,Suca77,Delija PantaNS,Scorpio(nadam se da si nasao Sondeka),Paja,ZoranZu(FTA),Gidjga,Magellan,DJ Nick... Seticu se jos ko je bio,pa cu napisati. Besprekorna organizacija,odlicno druzenje.Sto se zvuka tice tesko je izdvojiti pobednika danas.Vredi doci zaista i cuti i videti mnogo toga na jednom mestu .Poziv svim clanovima foruma da dodju sutra na Show-u Quote
kefalo81 Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Moj pobjednik dana Bili smo ja i brat, neki utisak je da je manje ljudi, mozda grijesim. Podjelio sam utisak sa nekom od djevojaka koje su tu radili i receno mi je da grijesim, vjerovatno ona ima neku proslogodisnju evidenciju. Mene je iznenadila domaca firma Auris Audio, one male kutije zaista dobro sviraju i utisak je bio wow dok nismo culi cijenu. Medjutim ako je prostor takav da je svaka usteda dobra onda mislim da nema dileme, mada ako cemo realno za taj novac moze jos dobrih dobrih stvari da se nadje. Glavni utisak koji ja doduse imam sa ranijih slusanja mimo sajma a nije ga moj brat imao priliku cuti je analogni zvuk na gramofonu sa gornje slike. Zaista je ploca superiornija u odnosu na cd, a cd plejer uopste nije bio obican, mislim da je bio accuphase. Utisak kad slusam plocu je kao da je taj kvaret ili ko vec svira , zaista u sobi. Sa cd-om je sve bilo precizno ali u neku ruku sterilno. Quote
Bujodrag Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Gallus mini monitori I vrtilica Koliko sam shvatio, direktno kod proizvodjaÄa, cena je oko Äetiri hiljade evra Quote
ScepanBG Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Auris Audio je mnoge privukao i zvukom i dizajnom. Quote
sondek Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 Bio je S.R.V i drugde.MuziÄki izbor je bio raznolik,cak sta vise bluesa,rocka i eaglesa:-) je bilo bas u svakoj sobi.Premalo gramofona za ozbiljan sajam.Ne znam gde zive distributeri.Opsti povratak vinila,berze pune,svi ponovo kupuju gramofone,glavna prica medju audiofilima I na forumima,a na sajmu jedan gram,I to ne od nase firme-sreca u goste ,dobro nam dosli!.Gram je jedan,al vredan-nisam skidao oci s njega.Ujedno soba gde se jedino mogao cuti zaista realan zvuk instrumenata,najdirektnija zasluga gramofona sasvim jasno.Zasad toliko,probacu za sutra da saberem utiske koji su generalno pozitivni.P.S.Organizacija vec standardno odlicna! Quote
wwweljko Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 BaÅ¡ je Äudno da su uglavnom izvor bili Apple+dac.Posebno kod izrazito skupih sistema. Moguće zbog lakÅ¡eg puÅ¡tanja pesama. Quote
Green Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 OdliÄan sajam ove godine.Hvala organizatorima i izlagaÄima. Najprijatnije iznenaÄ‘enje za mene Auris Audio. MBL - možda i ponajbolji zvuk ove godine , sve nemaÄki precizno i utegnuto , toliko da ponekad Äak i malo zasmeta,ipak najviÅ¡a ocena. Gallus i ekipa oko njih kao i prethodnih godina vrlo dobri ,uvek prijatno za sluÅ¡anje. Najveće razoÄarenje - Dynaudio,barem mi se uÄinilo da je on glavni "krivac" za ono Å¡to se moglo Äuti kod Vox Trade-a , ne verujem da je do VTL-a i ostatka sistema, jednostavno se tu neÅ¡to nije složilo.S obzirom na ukupnu cenu sistema -veoma neubedljivo. Kod AV Impulsa vrlo prijatni Spendori D7 u kombinaciji sa lampama i Young dsd dac-om. Ostalo ne stigoh detaljnije da posluÅ¡am pa se neÅ¡to "oÅ¡trim" da doÄ‘em i sutra,mada nisam baÅ¡ iz komÅ¡iluka.Videćemo ,kako ono kažu "jutro je pametnije od veÄeri". Quote
ScepanBG Posted November 8, 2014 Report Posted November 8, 2014 BFA,UbiqAudio(Zvucnici),Burmester i Stello. Quote
aaa zmaju! Posted November 9, 2014 Report Posted November 9, 2014 Zao mi je Å¡to nisam bio u mogućnosti da prisustvujem danas, ne mogu da ne pitam o kakvom pucketanju je reÄ kada je ostavilo toliki utisak? Quote
markodl Posted November 9, 2014 Report Posted November 9, 2014 NaÅ¡ utisak je da je gramofon barem ako svira dobro bez pucketanja klasa iznad accuphase cd-a. Izgleda da trebam po onom komunistiÄkom vidim/Äujem a ne vjerujem Kefalo, da sam ja pisao review sajma ove godine, izgledao bi isto (ili jako sliÄno) kao i tvoj post o gramofonu. Jedina je razlika Å¡to sam ja Äuo tako neÅ¡to i proÅ¡le godine pa se u toku godine jedan i pazario.. PS Definitivno gramofon ubi sve eplove. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.