Green Posted November 5, 2014 Report Posted November 5, 2014 Nadam se da ce karta kupljena u Subotu vaziti i za Nedelju , posto planiram da iz dva dana obidjem natenane sve izlagace https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0Cd0DxQhuEI Quote
Alexandar Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Nadam se da ce karta kupljena u Subotu vaziti i za Nedelju , posto planiram da iz dva dana obidjem natenane sve izlagace To bi bio pravi potez! Quote
Ljuba Posted November 6, 2014 Author Report Posted November 6, 2014 Neće važiti, ali je ulaz za žene i decu opet besplatan, pa kad povedete lepšu polovinu to vam se odmah isplati Quote
suca77 Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 E jbga Ljubo bas ce zene i deca da dolaze na takve manifestacije, njima je je muka od nase muzike po kucama a jos zamisli treba da dodju na hi - fi Show da iskoriste besplatnu kartu - ma vazi Quote
Bujodrag Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Pa, kad nemate žene koje vole muziku i HiFi! Quote
trotter Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 To se kaze ovako: Pa, kad nemate para Quote
Alexandar Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Eh, sad, treba da vole ove audiofile, pa jos i muziku i HiFi. P.S. Ne vidoh post iznad. U cetri reci, sve na mestu! Quote
trotter Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Hi hi Predlazem da se u svakoj sobi malo pusti i neki James Brown, da se Suca oraspolozi i da ostali ne zahrÄu od jazz trio-va i G-Ä‘e Krol. Quote
suca77 Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Edit infidel: obrati pažnju na izražavanje! Quote
suca77 Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Ako je nesto bilo sporno u izrazavanju onda je trebalo to sporno izbrisati a post takav ostaviti ali dobro kako god. J a sam mislio da mi je prvi post progutao los net a ustvari je bio obrisan pa sam ga ponovio , sad vidim o cemu je rec Quote
SUROKVL Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Jel' važe ulaznice od prošle godine? Quote
patason Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 besplatan je ulaz i audiofolima starijim od 75 godina uz prisustvo oba roditelja-eto jos jedne pogodnosti! Quote
SUROKVL Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Misliš narukvice? A da to behu one "kvazi ol inkluziv" ! Quote
magellan Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Ove godine u Ljubljani je bilo 5e po danu (zigosanje), a u Zagrebu gospodski 20 kuna ulaznica (narukvica) koja je vazila sva tri dana. Quote
Ljuba Posted November 6, 2014 Author Report Posted November 6, 2014 Damama i deci je slobodan ulaz već nekoliko godina, ne znam sta se Äudite. Uostalom, priznajte da vam žene aminuju svaku komponentu koja ulazi u stan P. S. ProÅ¡le godine je Suca bio sa lepsom polovinom, u Äemu je sad problem... Quote
srdjan_cvetkovic Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Nema problema... A koliko će da košta karta za 1 dan? I ima li popusta ako se kupuje komplet od 2 dana? Quote
Aleksandar75 Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Hajde ljudi...ne mogu da verujem da pravite pitanje oko cene... Na temi o pivu svi piju fensi piva koja koÅ¡taju Xxx din...a sada je problem 300 dindži za ceo dan. Ako bude 10tak izlagaÄa i neka svaki izloži po 2 set-up-a to je 20 set-up-a, tvrdim da to iskustvo vredi mnogo viÅ¡e od 300 din. Hajde nek neko kaže koliko minimalno mora da potroÅ¡i za jedan izlazak! Quote
zoranzu Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Uostalom, priznajte da vam žene aminuju svaku komponentu koja ulazi u stan Quote
srdjan_cvetkovic Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Hajde ljudi...ne mogu da verujem da pravite pitanje oko cene... Na temi o pivu svi piju fensi piva koja koÅ¡taju Xxx din...a sada je problem 300 dindži za ceo dan. Ako bude 10tak izlagaÄa i neka svaki izloži po 2 set-up-a to je 20 set-up-a, tvrdim da to iskustvo vredi mnogo viÅ¡e od 300 din. Hajde nek neko kaže koliko minimalno mora da potroÅ¡i za jedan izlazak! Meni je interesantno da uporedim sa cenama u okruženju, zato sam i pitao. Naravno da je cena relativna... Ako ti je do neÄega stalo i to želiÅ¡ cena neće da bude prioritet. Quote
Alexandar Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Hajde ljudi...ne mogu da verujem da pravite pitanje oko cene... Na temi o pivu svi piju fensi piva koja koÅ¡taju Xxx din...a sada je problem 300 dindži za ceo dan. Ako bude 10tak izlagaÄa i neka svaki izloži po 2 set-up-a to je 20 set-up-a, tvrdim da to iskustvo vredi mnogo viÅ¡e od 300 din. Hajde nek neko kaže koliko minimalno mora da potroÅ¡i za jedan izlazak! Kad ide u d***, ne pita se za cenu. Navek bilo. Vecina postova je bila saljive prirode, dok Magellan nije napisao nesto konkretno. Vidimo se na sajmu. Quote
SUROKVL Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Damama i deci je slobodan ulaz već nekoliko godina, ne znam sta se Äudite. Uostalom, priznajte da vam žene aminuju svaku komponentu koja ulazi u stan P. S. ProÅ¡le godine je Suca bio sa lepsom polovinom, u Äemu je sad problem... Ali pre "amin" ide najmanje sto puta "OÄe naÅ¡", OÄe Makarije! Quote
perodeformero Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Pretpostavljam da bi neki trandža mogao da uđe za dž? Quote
Alexandar Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Cuti, bre, Pero, samo jos fali da neko promeni pol da bi us'o na sajam! Ako odgovor bude DA, ko zna, sta ce ti to da pitas jos. Quote
Lilyhammer Posted November 6, 2014 Report Posted November 6, 2014 Misliš narukvice? Ma može i narukvice, samo da ne dođu oni sa nanogicama. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.