Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posted

Dobro Korato, al' sto nema Sime, bre?  :bounce

 

Pominju se stalno neki Hegel-i, Arcam kazu izbacio dobar DAC (ne mislim na irDAC, mada je i on dobar), Spendor, Epos. Imalo bi da se satavi nesto zanimljivo valjda? :)

Posted

@ Ljuba

Steta, to bi idejno trebalo da bude skup svih firmi iz hifia u Srbiji i sire. Konkretno se interesujem za uredjaje tri firme: Korato, OneHiFi i 4Audio, i bilo bi idealno da ispod jednog krova mogu da poslusam sve kombinacije, odlucim se i kaparisem. To bi trebala da bude jedna od glavnih prednosti ovakvih dogadjaja.

U svakom slucaju vam svaka cast, verujem da nije lako organizovati sve to, u kakvom god obimu.

@ sondek, steve_pan, boban777

Otuda verovatno onolika snizenja opreme. Steta, ali ne zbog popusta :)

Posted

Ma, dajte inostrance i vanzemaljce, ponudu domaćih distributera možemo poslušati u njihovim radnjama

Ja bih voleo da vidim i Äujem Pioneer TAD, McIntosh, VPI, Audionote i svaÅ¡ta neÅ¡to Å¡to nema po radnjama

A valjalo bi dovesti i Patriciu Barber, ili  tako nekog muziÄara Å¡to ih vole audiofili

 

DoduÅ¡e, priÄalo se da je Zorica Brunclik imala audiofilske pretenzije, ali je estetika prevladala pa je prefarbala zvuÄnike. Sad ima neki koncert, možda bi mogla da svrati i na sajam

Posted

OdliÄno.

ÄŒitam na Audiosarmi dosta o VPI gramofonima. ÄŒine mi se kao ameriÄki pandan Clearaudio-u. Bilo bi lepo kad bi bili predstavljeni kod nas. Možda bi ih neki distributer uvrstio u program, nakon toga. Isto važi i za Music Hall, naspram Project-a

Posted

Da li se razmiÅ¡lja(lo) da se, kao Å¡to su to uÄinili naÅ¡i dragi susjedi, jedna od soba odvoji/ponudi (i) za DIY zajednicu?

Bilo bi super kada bi imali i vi takvu sobu jer u Zagrebu je bio vrlo velik interes za DIY uređaje pogotovo za servere i DAC-ove sto su bili izloženi.

Mislim da niti zvukovno se nismo imali Äega sramiti, sistem koji smo izložili su ljudi dolazili po nekoliko puta ćuti posto s takvim zvuÄnicima je bilo zaista neÅ¡to posebno.

Kod nas je praksa da organizator svake godine dodijeli DIY zajednici jednu sobu besplatno. U Sloveniji je malo drugaÄija, tamo ÄŒlanovi koji izlazu neÅ¡to na sajmu skupe zajedniÄki novce da bi platili sobu.

Moram priznati da smo ove godine imali dobar zvuk ali relativno malo izloženih uređaja (recesija), ali pored toga interes je bio velik pa smo primijetili da je bilo i iz Srbije posjetitelja zainteresiranih za kućne uratke pa i iz Slovenije.

Posted

Ja sam vec negde spomenuo DIY sobu u Zagrebu, prijatne domacine i veoma solidan zvuk u njoj. Da li moze neko pojasnjenje oko onih minijaturnih pojacala, izlozenih na polici desno, jer nisam imao dovoljno vremena da se na licu mesta informisem?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...