Jump to content


Pollux sistem (Sci-Fi /Retro)


pollux

Recommended Posts

5 sati ranije, ab said:

Не кажем да није оправдано али не читате поруке...Борис је јасно написао да је радознао како ће се звучници у тој ценовној категорији уклопити са остатком система.

Bas tako, digitalni setup (streamer I dac) , analogni setup (gramofon I phono) , I pojacivacki deo su na nivou 10k eur svaki posebno, dok su zvučnici u sasvim drugoj kategoriji naročito što je bila gomila custom zahteva.... 

Link to comment
Share on other sites

Posle par nedelja slusanja moram da konstantujem da je Golden Atlantic TRP i fenomenalan preamp ne samo DAC.

Ocekivao sam od uredjaja ciji je retail preko 10K EUR (u ovoj postavci sa analognim ulazima, displayom i daljinskim) da radi dobro kao preamp ali je prevazisao sva moja ocekivanja u ovom segmentu.

@lalelala mislim da su ti ovo jako korisne informacije...

@Golumnerado priznajem da si i ovog puta bio u pravu

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, pollux said:

Posle par nedelja slusanja moram da konstantujem da je Golden Atlantic TRP i fenomenalan preamp ne samo DAC.

@Golumnerado priznajem da si i ovog puta bio u pravu

Totalno je nebitno dali jesam ili nisam bio u pravu - bitno je da tebi radi posao i da si (pre)zadovoljan😉

I sjajno sto te el12s razvaljuju👍🏻

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, pollux said:

Posle par nedelja slusanja moram da konstantujem da je Golden Atlantic TRP i fenomenalan preamp ne samo DAC.

Ocekivao sam od uredjaja ciji je retail preko 10K EUR (u ovoj postavci sa analognim ulazima, displayom i daljinskim) da radi dobro kao preamp ali je prevazisao sva moja ocekivanja u ovom segmentu.

@lalelala mislim da su ti ovo jako korisne informacije...

@Golumnerado priznajem da si i ovog puta bio u pravu

Iskreno, za toliko koliko košta trebalo bi da bude.

Nego...javi kako rade "Nemci" kad ti stignu, iako verovatno nikad neću imati dovoljno finansija da ih priuštim, sam koncept zvučnika mi je jako interesantan, pa je super da imamo nekoga na forumu ko će da uradi dobru i fer recenziju.

Link to comment
Share on other sites

49 minuta ranije, srdjan_cvetkovic said:

Iskreno, za toliko koliko košta trebalo bi da bude.

Nego...javi kako rade "Nemci" kad ti stignu, iako verovatno nikad neću imati dovoljno finansija da ih priuštim, sam koncept zvučnika mi je jako interesantan, pa je super da imamo nekoga na forumu ko će da uradi dobru i fer recenziju.

Latest shipment date je 05.03,jedva čekam....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...