Jump to content


Pollux sistem (Sci-Fi /Retro)


pollux

Recommended Posts

4 minuta ranije, anubisgrau said:

Spektakl! Kako si ih otkrio, jel to ima neko ovde?

Pedja Jelic vlasnik raal eternity ima sva njegova pojačala, aktivnu skretnicu preamp i lampasku riu, 3 drugara imaju ove jeftinije balansirane rie, mislim da suca sa foruma ima modifikovane accuphase amp, preamp....par forumasa imaju dacove i kunu se u njih (jedan je prodao top dcs) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
53 minuta ranije, Father said:

Znači EON traži vrhunski panel. :D

Neka je sa srećom!

Hvala, EON ne trazi jer za sada ima samo SK u 4k, od aprila ce i HBO 4k, ali skidam prilicmo 4k filmova i tu je razlika u odnosu na Samsung qled drasticna.

Link to comment
Share on other sites

Dok se ceka zavrsetak aktivnog setupa (po novim informacija,tesko da ce biti u 2019) u potrazi sam za nekim integralcem u cenovnom rangu do 3000 EUR (nov ili kao nov) sa dobrom MC phono sekcijom ili ako je nema jedno 700 EUR manje (za te pare imam lep izbor poslusanih Mc phono). Bilo bi pozeljno da ima bar jedan balansirani ulaz.

Ono sto sam do sada uspeo da poslusam u mom sistemu:

Mcintosh MA 5200 (odlicno ali kilav mc phono i prelazi malo cenu)

Pass INT 150 (totalno razocarenje)

Audio Research DSI 200 (odlicno)

Bladelius Thor mk2 (jako dobro, neutralno ali not my cup of tea)

MIR audio I150 (najbolje sto sam cuo do sada. Prvo sam mislio s obzirom da imam zvucnike istog konstruktora da je zbog toga vrhunska sinergija u pitanju ali onda sam ga cuo na sajmu u Zagrebu i kod slovenackog dilera U Ljubljani na potpuno razlicitim sistemima. Ovde je dobro i to sto postoji mogucnost da mi konstruktor ubaci svoj MC phono koji sam isto cuo na sajmu (doduse kao kao posebnu komponentu) ali i kod par drugara koji je koriste, ali sa MC i ovo prelazi cenu doduse on je jedini nov) 

Wadia Intuition (katastrofalno je blaga rec)

Otvoren sam za jos predloga (cekam i neki NAT integralac jos na slusanje)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...