Jump to content


Pollux sistem (Sci-Fi /Retro)


pollux

Recommended Posts

3 minuta ranije, beatgoeson said:

Aca je naručio neke modifikacije, koliko ja znam?

Nadam se da si razumeo natuknicu o svadbarskoj šatri? Čudi me da već Delijin sistem nije dobio takve epitete.

Da, custom made se prave za raal, oni su već integrisani na aluminijumskoj ploči sa ribonom, ja se tu nisam nista mešao, poslušao preporuke nekih mnogo iskusnijih ljudi. 

Naravno da sam shvatio.... Vidimo se na sajmu, predosecam super postavku

 

Link to comment
Share on other sites

Gornji deo je sličan s tim da nije simetrican tj riboni su iznad midova i ribon je drugačiji (kod Ace je debeli lazy a kod mene najtanja ali dva), donji nema veze, kod Ace je ob i drajveri gledaju jedan u drugog kod mene ce biti jedan iza drugog u izobarik kompresiju. 

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, sondek said:

Mora malo i od Linn istorije da ostane :lol:

Pa iskreno nije zbog Linna. Najbolji bas koji sam čuo je u dynaudio consequence, odnosno compound 5 zvučnika koji primenjuju ovaj sistem a zovu ga Compound (ali je u stvari modifikovani isobarik sistem) :D

Link to comment
Share on other sites

Ma salim se,zato stavi smajli :lol:

...ja ponekad kad pomislim na sabwoofere pomislim kako bi trebao kupiti Sare od drugara,nalepiti ih na zid i zalepiti im visokotonce selotejpom za "Marcus Miller momente"...ali ne vise i za nesto drugo,prosao me taj zvuk,izlečen skroz.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
5 minuta ranije, anubisgrau said:

ko potpisuje ovaj rad (u smislu odgovornosti za finalni zvuk)?

zakošena zadnja strana, transmisija?

CES  u smislu da su njegovih 6 monoblokova unutra a njegov će biti i preamp i aktivna skretnica.

Kompresija dole, ob gore

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...