Jump to content


Radio stanice na SBB kablovskoj mreži


milansombor

Recommended Posts

Поздрав Ñвима на форуму.

 

Скоро Ñам увек СББ дигиталну телевизију и у пакету имам 40 радио Ñтаница. 

Ðа Ñвим Ñтаницама звук је заиÑта криÑтално чиÑÑ‚, али је празан, без имало баÑа, Ñа нешто мало Ñредњих тонова и доÑта виÑоких.

 

Моја дилема је да ли бих Ñа додавањем неког еквилајзера у ÑиÑтем добио нешто на побољшању квалитета овог звука. 

 

Унапред хвала на одговору.

Link to comment
Share on other sites

Dobrodosao na forum imanjace.Stanice dosta variraju od skroz loseg do podnosljivog zvuka,ali generalno mi je cudno to da "nema basa.Uz ovaj d3 V2O ima ga i vise nego sto treba tj kolorise zvuk dosta u tom smeru "prebassiranosti".Prikljucenjem na dac nesto se popravlja situacija ali i dalje je zvuk najstarijeg silver echolite resivera "hor andjela" prema njemu,to je cak uz Mezzo kanal bila vrlo solidna hifi sprava.Ti si valjda dobio neki jos noviji(cesto ih menjaju),pa je zvuk jos losiji izgleda da posveceno rade na unazadjenju zvuka iz generacije u generaciju resivera koje nude.Equialiserom ces nesto da ispravis ali ne i da resis problem,pre nego u resiveru problem je u kvalitetu fajlova koji se reprodukuju i zbog toga zvuk varira,sto bi rekli sto se grbo rodi to vrijeme ne ispravi,pa ni eq.Inace me svojim raznoraznim glupostima,osionim monopolistickim stavom i izuzetnim  nekvalitetom usluga toliko nerviraju da sam resio da ih kaznim sa 9000din-odmah po isteku ugovora trazim raskid i otvaram novi na drugo ime(Å¡iri dalje  :evil:  ).

Link to comment
Share on other sites

Хвала на добродошлици.

И миÑлио Ñам да ћу добити овакав одговор, али нада увек умире поÑледња  :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam taj risiver 10-ak godina u kuci i nikad nisam slusao radio  stanice na njemu.Imam vintage tuner i na njemu slusam vintage muziku sa vintage "Beograda 202". A i voditelji su im vintage  :razz: . Neki od njih su bili matori cak i kad sam ja bio dete.Zaista,taj radio skoro da se nije promenio ni malo.Rado ga slusam i vraca me u neko mnogo lepse i srecnije vreme i mnogo ga volim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...