Jump to content


JBL - The One & Only!


naum011fm

Recommended Posts

skonto sam ko je u pitanju, imam specificnu situaciju sa kolegom ZERATULOM, nadam se da cemo ljudski da je resimo...

Postoje tri rešenja, da ti imaš 4 a on dve, da on ima 4 a ti 2 i da obojica ostanete sa po postojećih 3. Potonje je mislim i najgore. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 487
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postoje tri rešenja, da ti imaš 4 a on dve, da on ima 4 a ti 2 i da obojica ostanete sa po postojećih 3. Potonje je mislim i najgore. :)

 

Дивим ти Ñе колико познајеш математику. :blah   :cheers

Link to comment
Share on other sites

Postoje tri rešenja, da ti imaš 4 a on dve, da on ima 4 a ti 2 i da obojica ostanete sa po postojećih 3. Potonje je mislim i najgore. :)

on je do nedavno imao tri L90 a ja jedan par L90 i jedan par L100, pa me je molio i kumio da mi proda tu jednu da ja napravim 5.1 sistem, na kraju mi uvalio teski skart, otom potom  :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ahaa, znaÄi ta treća koja je kod tebe sad je bila njegova ustvari.

A Å¡to si onda pitao ko na forumu ima tri kutije? Ja sam mislio da je samo on imao.

Sad imaš ti. :D

p.s. ako se dobro sećam bila je kupljena na buvljaku u Bubanj potoku.

Link to comment
Share on other sites

Ahaa, znaÄi ta treća koja je kod tebe sad je bila njegova ustvari.

A Å¡to si onda pitao ko na forumu ima tri kutije? Ja sam mislio da je samo on imao.

Sad imaš ti. :D

p.s. ako se dobro sećam bila je kupljena na buvljaku u Bubanj potoku.

i ja se secam tog posta da je neko kupio tu L90 na bubanj potoku i da je kutija promenila 3 vlasnika u istom danu, medjutim Zeratul me je ubedjivao da to nije ta kutija pa sam zato i pitao na forumu ko ima jos jednu kutiju ali izgleda da je to ta jadnica od kutije sto je zavrsila kod mene... bad luck  :order  Na kraju sam skontao da lik koji mi se preko kupujem prodajem predstavio kao Branko, je ustvari Zeratul koji se zove Nebojsa i koji mi se bajdvej ne javlja na telefon cim je uzeo kesh za kutiju a nema pojma da sam mean motherfucker i da cu mu uleteti kroz dimnjak kad se najmanje bude nadao...

Link to comment
Share on other sites

Та једна ЕЛ 90 кутија је била код мене чим је пазарена и била је Ñавршеном радном и изгледном Ñтању.

Link to comment
Share on other sites

Та једна ЕЛ 90 кутија је била код мене чим је пазарена и била је Ñавршеном радном и изгледном Ñтању.

 

Сада је у гадном и изгладнелом, а можда и у другом Ñтању :plakanje  

Link to comment
Share on other sites

Та једна ЕЛ 90 кутија је била код мене чим је пазарена и била је Ñавршеном радном и изгледном Ñтању.

jbg i meni su poslate slike od savrsene kutije a dosla u gadnom i izgladnelom stanju bas ko sto kaze ab-co...

Link to comment
Share on other sites

okacicu sutra slike ako stignem

 

Стигни, чекамо. Имам и Ја негде Ñлике тог " једног" комада ал' ко зна где Ñу?!

Link to comment
Share on other sites

a ovo mi je stiglo na adresu...

 

post-30849-0-05765000-1436267328_thumb.j

ostecenje na papirnoj membrani koje nije nastalo od transporta jer je mrezica u fabrickom stanju, vesanje se iz aviona vidi da nije original

 

post-30849-0-40812800-1436267349_thumb.j

obratite paznju na polozaj srednjetonca, vidi se da je zarotiran u levu stranu za 90 stepeni u odnosu na "originalne" slike koje su mi poslate pre kupovine

 

dakle zakljucite sami o cemu se radi, meni izgleda kao da su drajveri na brzinu prepakovani pre slanja, sto je najtrivijalnije, to je uradjeno poprilicno aljkavo...

 

Link to comment
Share on other sites

dakle zakljucite sami o cemu se radi, meni izgleda kao da su drajveri na brzinu prepakovani pre slanja, sto je najtrivijalnije, to je uradjeno poprilicno aljkavo...

 

Јел кутија ради без нуз појава?

Link to comment
Share on other sites

evo slika od neke tamo "zamisljene kutije" koja je trebala da stigne na moju adresu

 

attachicon.gif11540968_10204658630201055_539445320_n.jpg

attachicon.gif11652176_10204658630161054_377991048_n.jpg

 

na ovim slikama sve je u pristojnom stanju, vidi se da je original sundjerasto vesanje, sivkaste boje

  

a ovo mi je stiglo na adresu...

 

attachicon.gifslika2.jpg

ostecenje na papirnoj membrani koje nije nastalo od transporta jer je mrezica u fabrickom stanju, vesanje se iz aviona vidi da nije original

 

attachicon.gifslika3.jpg

obratite paznju na polozaj srednjetonca, vidi se da je zarotiran u levu stranu za 90 stepeni u odnosu na "originalne" slike koje su mi poslate pre kupovine

 

dakle zakljucite sami o cemu se radi, meni izgleda kao da su drajveri na brzinu prepakovani pre slanja, sto je najtrivijalnije, to je uradjeno poprilicno aljkavo...

Ne verujem da se radi o prepakivanju, pre ti je pokazana jedna kutija, a poslata sasvim druga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...