Jump to content


JBL - The One & Only!


naum011fm

Recommended Posts

  • Replies 487
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 minut ranije, Spachek said:

@peter, sa tom namerom sam i uzeo Canton, za terasu, i prijatno se iznenadio, procesljaj malo po netu o XL-u

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 

Hoću,naravno kad budem imao vremena. Na poslu sam sad. Ti Cantoni bi trebalo da se slažu sa Harmanom tako da i oni upadaju u kombinaciju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...

Pozdrav svim ljubeteljima JBL i sam sam veliki fan istih, trenutno imam JBL 4301b vec duze vreme, presao bih na L seriju sta ste slusali sta bi ste savetovali da uzmem. Nigde ne zurim imam ta da slusam pa nije frka, inace ceo svoj zivot slusam rock,jazz, poslednjih par godina klasiku.  

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 8/6/2020 at 2:42 PM, beast said:

Da li je neko od forumaša imao prilike da čuje L-100 classic u kućnoj postavci? Ako jeste voleo bih da čujem mišljenje.

Evo ih kod mene u kucnoj postavci. Nisam bas talentovan da opisem ono sto cujem, ali evo nekih utisaka.

Ne odvaljuje malter sa zidova kao originalna stotka, ali znam da zanijemim od volumena, a i dubine i preciznosti basa. Posto se ovdje, u drugoj temi, diskutovalo o MQA fajlovima na Tidalu, da kazem da mi se ovako opisan bas pojavljivao kada slusam MQA fajlove na Radio Paradise preko Bluesound Node 2i i Brystona BDA 1 kao eksternog daka.  Iako slusam muziku jako glasno, L100Classic ne paraju usi kao Triangli Celius 2020 koje sam prethodno imao, tako da ih slusam satima, tj. dok ledja izdrze.

Iz mojeg skromnog prethodnog iskustva sa zvucnicima i nekoliko mjeseci sa LC 100 Classic, pun pogodak! Jos uvijek trazim idealnu poziciju za njih, ali i sada sam impresioniran onim sto mi pruzaju. Kao sto kazu u testovima, nije ortodoskna audiofilska kutija, ali ja uzivam dok slusam na njima sve, od klasike do popa. Ovo pod uslovom da je snimak odlican, posto mi se cine nemilosrdne po tom pitanju.  

Inace, pozdrav svima, ja sam bio clan od 2008. godine, doduse sa vrlo malim brojem ukljucivanja, ali sam svakodnevno ovdje i pratim i ucim. Posto se nisam uspio snaci u dobijanju novog password-a, ponovo sam se registrovao. 


Sasa, Podgorica

L100C.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...