Jump to content


JBL - The One & Only!


naum011fm

Recommended Posts

  • Replies 487
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepo...

 

Slušao sam dosta JBL modela (L-86, L-96, L-100 (stari), L-60, L-80, L-90, L-100 (novi)... Ti-5000, 250Ti LE...) i još masu što studijskih što komercijalnih.

 

Ipak, najlepÅ¡i utisak su ostavili Control 1 i 4311. Naravno ako ćemo da budemo iskreni nije to savrÅ¡eno, ima puno meÄ‘uprostora do stvarno dobrih zvuÄnika, ali mi je 4311 nekako najpitkiji.

Link to comment
Share on other sites

Lepo...

 

Slušao sam dosta JBL modela (L-86, L-96, L-100 (stari), L-60, L-80, L-90, L-100 (novi)... Ti-5000, 250Ti LE...) i još masu što studijskih što komercijalnih.

 

Ipak, najlepÅ¡i utisak su ostavili Control 1 i 4311. Naravno ako ćemo da budemo iskreni nije to savrÅ¡eno, ima puno meÄ‘uprostora do stvarno dobrih zvuÄnika, ali mi je 4311 nekako najpitkiji.

 

Dobro nam dosao!

Link to comment
Share on other sites

:):):)Evo koristim i ja priliku da sa odusevljenjem pozdravim otvaranje JBL kluba ii pozelim pokretcu teme kao i svim ljubiteljima i postovaocima ove respektabilne firme puno puno lepih trenutaka ovde na temi

Kao dugo godisnji korisnik i konzument JBL - a imam samo reci hvale za ovog proizvodjaca koji godinama unazad pleni svojim karakteristicnim JBL - ovskim zvukom koji karakterise blistavost i jasnoca u srednjem i visoko tonskom opsegu i sa puno, puno dinamike u basu

Link to comment
Share on other sites

Ako moze,ja bih se uclanio sa mojim ljubimcima..

 

post-15969-0-58174100-1412613310.jpg

 

Odlicni ljubimci,fenomenalno izgledaju i verujem jos bolje sviraju.Kao mlad zvukofil sam bio veliki fan JBL-a,a onda nas neka sila rastavi.Ima vremena da se ponovo sastavimo,prva ljubav zaborava nema.

Ovako je bolje da se razdvoje JBL i HK,preglednije je.U zajednickoj temi su se mesali postovi,chas HK,chas JBL.

 

Pozdrav svim clanovima i sve najbolje u radu kluba. :thumbsup2:wave2

Link to comment
Share on other sites

@Naum, pijemo pivce prvom prilikom!  :cheers

 

@Kuršum, znaci jos ti dozvoljavaju? :P Je l' bilo okupljanje?

 

@Froggy, e, ova soba bas lici na tebe! :)

 

Izgleda da cu morati ja ponovo da se uclanim aktivno u klub. Merkam jednu 'stotku' vec neko vreme. Ako ne padne jedan Englez (totalna izdaja), onda ce JBLic da zavrsi pos'o !  :bounce

Link to comment
Share on other sites

Pozdravlja Vas Gox iz televizora...

 

Dobro nam dosao Gox-y!

 

Ovo su neki novi momenti u rasopredu zvucnika kod tebe? Ja kad sam bio kod tebe da ih cujem, drugacije je sve stajalo.

Verovatno si sad dobio mnogo bolju zvucnu sliku u odnosu na staru postavku koja je ranije bila.

Link to comment
Share on other sites

:):):)Evo koristim i ja priliku da sa odusevljenjem pozdravim otvaranje JBL kluba ii pozelim pokretcu teme kao i svim ljubiteljima i postovaocima ove respektabilne firme puno puno lepih trenutaka ovde na temi

Kao dugo godisnji korisnik i konzument JBL - a imam samo reci hvale za ovog proizvodjaca koji godinama unazad pleni svojim karakteristicnim JBL - ovskim zvukom koji karakterise blistavost i jasnoca u srednjem i visoko tonskom opsegu i sa puno, puno dinamike u basu

Pa cika Suco, tebe smo cekali. Doro nam dosao!

 

Moram da kazem sledece, Suca je neko ko je imao pooo-veliko iskustvo sa raznim JBL modelima, koji su prosli kroz njegovu dnevnu sobu!

S'toga naglasavam da je to neko, cije misljenje ja jako respektujem i cenim vezano za JBL!

 

@Gox co. Naravno, moram da pomenem i Gox-a, cije takodje misljenje i savete postujem i cenim. Gox je bio taj, koji mi je preporucio moje sadasnje JBL L96.

Link to comment
Share on other sites

@Naum, pijemo pivce prvom prilikom!  :cheers

 

@Kuršum, znaci jos ti dozvoljavaju? :P Je l' bilo okupljanje?

 

@Froggy, e, ova soba bas lici na tebe! :)

 

Izgleda da cu morati ja ponovo da se uclanim aktivno u klub. Merkam jednu 'stotku' vec neko vreme. Ako ne padne jedan Englez (totalna izdaja), onda ce JBLic da zavrsi pos'o !  :bounce

 

Pijemo nego sta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...