Jump to content


Kupovina zvu�nika i poja�ala (200€-220€)-Povezivanje sa PC


vladat1

Recommended Posts

To samo u sluÄaju da se ne proda za mesec dana. Mada mi je taj Onkyo sc 750 baÅ¡ veliki. Nemam ga gde u sobi zbog raspreda. Da li je pogreÅ¡no ako se pozicioniraju 30% iza mene ? 

 

NajlakÅ¡e bi mi bilo neÅ¡to za na sto recomo, Bose 205 mada ne znam da li se isplati za te pare i da li je dobar ?

 

kakav je ovaj Magnat MIG Ribbon 6 u odnosu na cenu - kvalitet ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OdliÄan kabl.

 

 

Posalo sam drugara iz BG da ih sutra kupi. A i ti si u pravu kada kažeÅ¡ da bih ja sada sve da kupim :) Vagam neÅ¡to a u stvari nemam pojma. Sa monitor i Bookshelf zvuÄnika , ja gledam ove velike, koje i nemam gde da stavim, nego jbg dobra je cena i te fore...

Link to comment
Share on other sites

Pa rekoh ti ja. Iz dobre namere svakako. Sve misliÅ¡ povoljno ćeÅ¡ dobiti neÅ¡to, a niti si o tome razmiÅ¡ljao pre toga, niti to baÅ¡ to treba. A i to povoljno je diskutabilno. Većina toga svira bezveze. Povoljno je samo ono Å¡to ćeÅ¡ sutra moći da prodaÅ¡ lako, kad budeÅ¡ odluÄio da menjaÅ¡. Naravno ima i modela koji su odliÄni, a ne prodaju se lako, jer su nedovoljno poznati. O svemu treba voditi raÄuna, pa odluÄiti. Naravno ako se u neki zvuk zaljubiÅ¡, onda većina razloga otpada, kupuj.

Ipak, kao Å¡to sam ti rekao, baci sve potrebe i razloge za i protiv na sto, pa onda odluÄuj. Ovako ćeÅ¡ zapasti u stanje stanog menjanja i jurnjave, bez da kako valja sluÅ¡aÅ¡ muziku i uživaÅ¡.

Strpljen spašen!

p.s. a i kabl si trebao da kupiÅ¡ tek kad odrediÅ¡ na koje pojaÄalo ide kompjuter, jer Å¡ta ćeÅ¡ ako kao moj preamp ima ulaz za komp jedan džek od 3.5 mm, pa ti treba kabl sa oba takva kraja (nije velika verovatnoća, al' opet...). :D

Link to comment
Share on other sites

Buki jeste malo jaÄi sa cenama , ali jbg blizu je, mogu da probam. Za nekog ko ne živi u većem gradu to je uÅ¡teda oko 20 € samo na putu. Mogu da kažem i to da su mu ureÄ‘aji baÅ¡ dobro oÄuvani.

 

Mig Ribbon 6 baÅ¡ dobro zvuÄi. SluÅ¡ao sam ga. Kvalitetan i težak zvuÄnik.

Link to comment
Share on other sites

Ako ti je do studijskih aktivnih monitora ja bi razmotrio i ove:

http://www.kupujemprodajem.com/Kurzweil-KS40A-ACTIVE-PAR-2210651-oglas.htm?filter_id=122

Sumnjam da je M-audio baš 3x bolji, kao što je 3x skuplji.

p.s.ovo je odgovor na onaj tvoj post iz teme Kakav oglas.....

 

U pravu si. Ako ti je negde usput svrati da ih ÄujeÅ¡. Imaju radnju i u Beogradu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...