Jump to content


Zvu�nici by Milan Dragojlov


don

Recommended Posts

jao evo ponovo! pa Å¡ta sam ja sad ovde na nekom testu?nije nikakav problem da ti nabrojim neke,kojih se setim.ali to ti niÅ¡ta ne znaÄi u ovoj priÄi,jer ne mogu ja da favorizujem zvuÄnike MD samo zato Å¡to meni odgovaraju,već sve vreme ovde prenosim utiske i doživljene scene raznih ljudi sa raznim brendiranim zvuÄnicima,koji su dolazili kdo Milana,a da sam i ja to video i Äuo svojim uÅ¡ima.Naravno,ima i deÅ¡avanja,koja nisam liÄno doživeo nego sam Äuo liÄno od samog Milana i nekih drugih ljudi,ali ja to naglasim,nisam uzurpirao niÄiju istoriju,tako da je ne potrebno stalno da me ti i joÅ¡ neki ovde napadate i postavljate neka pitanja u sitna crevca,ne bi li me nekako uhvatili u raskoraku,jer to kao prvo nećete uspeti,jer ja niÅ¡ta ne lažem,a kao drugo dosadni ste sa vaÅ¡im smeÅ¡nim pitannjima,koja postavljate iz Äistog besa i uopÅ¡te ne zvuÄe kao pitanje zainteresovanih audiofila,nego jedno obiÄno smaranje,posle Äega dolazi neka dugaÄka rasprava i na kraju opet vam niko niÅ¡ta nije uspeo da objasni,jer vi ne želite da shvatite,nego samo tražite razlog za svaÄ‘u.Od sada ne odgovaram na pitanja,koja sam već milion puta ovde razjasnio i na provokacije onih,koje uopÅ¡te ne interesuje rad MD nego ih interesuje fight! kad ste toliko puni besa,lepo kupite džak,pa ga postavite kod svoje kuće i udrite sat vremena,e onda kad se lepo umorite i ispraznite negativnu energiju,e tek onda sedite za sto i kuckajte po tastaturi i uÄestvujte na ovom forumu,a dotle gledajte sebe u ogledalo i sami sebe provocirajte!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja te svakako ne napadam, nego iznosim sveopÅ¡tu sumnju u tvoju moć racionalnog rasuÄ‘ivanja. ZnaÄi, nemoj da skrećeÅ¡ temu i da izvrćeÅ¡ sa odgovorima, jer  TI izriÄito potenciraÅ¡ da su svi zvuÄnici osim uradaka Dragojlova njesra, i da vlasnici sebi kose Äupaju od beznaÄ‘a u kome su se naÅ¡li kada su Äuli to 12. svetsko Äudo.Dakle, odgovor na postavljeno pitanje bi reÅ¡ilo nedoumice, i spreÄilo dalje "napade" na tebe.Mada u tvom sluÄaju napad znaÄi svi koji ne misle kao ja.

Link to comment
Share on other sites

evo ovako,poÅ¡to se stalno pojavljuju novi i novi napadi na moje pisanje i to sa izvrnutim smislom ,nema viÅ¡e nikakve potrebe da se stalno kao neÅ¡to pravdam i objaÅ¡njavam,jer uvek će biti ne zadovoljnih Älanova foruma,reÅ¡io sam da viÅ¡e ne nasedam na provokacije i da se upuÅ¡tam u raspravu već milion puta prežvakane teme.Ko je zainteresovan za rad MD taj će me kontaktirati na pp za dogovor ,ako koga provalim da je uÅ¡ao u tu priÄu iz nekih drugih razloga(da nisu iskreni)momentalno prekidam saradnju.Pozdrav svim iskrenim audiofilima sa poÅ¡tenim i iskrenim namerama,a ostalima,koji su Älanovi nekih interesnih i drugih klanova poruÄujem"samo vi i dalje živite u svom mraku ne znanja dok vam u pozadini zvuÄnik stvara 2D sliku,a mi ostali,koji nismo u vaÅ¡im stegama ćemo da uživamo i u drugim proizvodima,koji nisu u vaÅ¡em katalogu"!

Pozdrav!!!

OOOSSSSSS !!! :wave2:type:order

Link to comment
Share on other sites

Evo, ponovo...svi mi imamo fekalnu opremu, koju možemo da Äujemo samo u 2D, i naravno da smo pod kontrolom Iluminata koji kroje svetsku zaveru protiv ljubitelja 3D sounda, koji možete Äuti SAMO ako imate kutije MDa.

Po hiljaditi put...

A, da, svako ko kaže svoje miÅ¡ljenje koje se ne poklapa sa miÅ¡ljenjem P.R., je Älan interesnog klana, živi u mraku, neiskren je i nepoÅ¡ten, i živi u NEznanju (spojeno) a usput stalno provocira.

Link to comment
Share on other sites

Tek sada ništa nije dovoljno jasno.

MD pravi sam zvuÄniÄke drajvere - zvuÄnike, kompletno od limarije, magneta, Å¡pulni do membrana i veÅ¡anja, ili uzima neke fabriÄke modele pa ih modifikuje u odreÄ‘enom segmentu.

Da li sam projektuje i izraÄ‘uje kompletnu zvuÄnu kutiju i sa kojim drajverima?

Radi po porudžbini - u kom smislu - da mi u postojeÄim zvuÄnim kutijama ugradu njegov drajver, ili da mi napravi kompletnu zvuÄnu kutiju izfurnuranu, ofarbanu, samo da prikljuÄim kablove i da to svira?

 

Posle ovoliko pisanja, ili nisam pohvatao sve konce ove priÄe, ili sam malo viÅ¡e prestar da bih sve shvatio.

Link to comment
Share on other sites

Posle ovoliko pisanja, ili nisam pohvatao sve konce ove priÄe, ili sam malo viÅ¡e prestar da bih sve shvatio.

 

ИÑти Ñлучај, ни мени баш нешто није јаÑно ал' да Ñе закрчкало јеÑте.

Link to comment
Share on other sites

Šteta za temu o nekom našem konstruktoru sa ovih prostora.

11 stranica kontradiktornih izjava, onda većinom bespotrebnog prepucavanja, jako teÅ¡ko Äitljivih postova, joÅ¡ manje razumljivih…

 

A definitivno „ima tu neÄega“, Äim je sve to povezano sa Rupićem, BFA timom i ostalim ljudima koji su napravili i prave neÅ¡to vredno.

 

B)

Link to comment
Share on other sites

Pokušaću da budem jasan.

 

Milan Dragojlov izraÄ‘uje zvuÄne jedinice from scratch. Kabinete takoÄ‘e. To je bio sluÄaj sa svim zavrÅ¡enim modelima sa kojima sam bio upoznat. 

 

Kao i sa njegovim kablovima, zasebnom projektu pristupa uzimajući u obzir preostale komponente u sistemu, senzibilitete klijenata i sliÄno. 

 

Imao sam u viÅ¡e navrata prilike sluÅ¡ati njegove proizvode i uvek će me zanimati da ih Äujem ponovo. 

Link to comment
Share on other sites

Imao sam u viÅ¡e navrata prilike sluÅ¡ati njegove proizvode i uvek će me zanimati da ih Äujem ponovo. 

 

Pošto si, izgleda, upućen, zanima me jedno:

 

Å ta se deÅ¡ava kada neko kupi 3D MD zvuÄnike, odnese ih kući i ustanovi da su to, ipak, obiÄni zvuÄnici, možda neÅ¡to bolji ili loÅ¡iji od drugih iz iste klase?

Link to comment
Share on other sites

MiÅ¡ljenja su podjeljena u većini sluÄajeva kad je u pitanju zvuk, Å¡to je i normalno, ja vjerujem da je md veliki poznavaoc materije i da to Å¡to on radi zaslužuje Äestitke s obzirom da se time bavi itd godina i realno bi i bilo oÄekivati rezultate, ali isto tako mislim da je gosn tajson malo pretjerao sa reklamom podizući u nebo konstruktora kao da je on izmislio toplu vodu. Tajsone... i  ti ... i svi mi ostali koji volimo dobar zvuk na žalost nećemo imati prilike da posluÅ¡amo ama baÅ¡ sve modele , koncepte , projekte i gotova rijeÅ¡enja a iznenadjenja ima i to jako puno i treba biti objektivan . Jedno je sigurno... da se liÄno meni sam izgled kutija uopÅ¡te ne svidja i da mi ih neko pokloni ne bih ih stavio u sobu pa zvuÄale ne znam kako ( bez uvrede ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...