Jump to content


Zvu�nici by Milan Dragojlov


don

Recommended Posts

Pa ja.sam puno pute ovde napisao kako dolazi do toga,ali ti vidim joÅ¡ uvek nisi shvatio ili ne želiÅ¡ da shvatiÅ¡ i onda lepo prebacujem loptu na Milana,pa lepo sa njim vidi Å¡ta hoćeÅ¡,ovako i onako ne pravim ih ja nego on.A koje ti zvuÄnike imaÅ¡?

 

ali pisao si kontradiktorne(suprotne)stvari,to je jedini moj problem.

 

a ti ne pisi tako,stani iza svojih reci i ne prebacuj loptu kad si uhvacen u lazi.

sad opet pises post kako sam ja glup da razumem,ali to ne biva.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vidi se da namerno razvlaÄiÅ¡ temu kao žvaku ne bi li je dovukao do nekih tvojih smeÅ¡nih konstatacija,kao Å¡to si sad izrekao da ja.neÅ¡to lsžem,znaÄi tebe ne interesuju zvuÄnici nego svaÄ‘a.Ma smeÅ¡an si ko bioskop.Silom potenciraÅ¡ neÅ¡to iz Äega bi izvlaÄii ovakve gluposti.Idi vozi taj tvoj kamion,jer za neÅ¡to bolje ni nisi sa ovakvom tvojom logikom.Jesi li to hteo da isprovociraÅ¡? Ako jesi evo dobio si i?

Link to comment
Share on other sites

ali pisao si kontradiktorne(suprotne)stvari,to je jedini moj problem.

a ti ne pisi tako,stani iza svojih reci i ne prebacuj loptu kad si uhvacen u lazi.

sad opet pises post kako sam ja glup da razumem,ali to ne biva.

Tebi je.ovde laž to Å¡to ja.neću po milioniti put da ti ponavljam iste priÄe? Ha,ha,ha

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da namerno razvlaÄiÅ¡ temu kao žvaku ne bi li je dovukao do nekih tvojih smeÅ¡nih konstatacija,kao Å¡to si sad izrekao da ja.neÅ¡to lsžem,znaÄi tebe ne interesuju zvuÄnici nego svaÄ‘a.Ma smeÅ¡an si ko bioskop.Silom potenciraÅ¡ neÅ¡to iz Äega bi izvlaÄii ovakve gluposti.Idi vozi taj tvoj kamion,jer za neÅ¡to bolje ni nisi sa ovakvom tvojom logikom.Jesi li to hteo da isprovociraÅ¡? Ako jesi evo dobio si i?

Ma ne vozi on kamion, on  je prvi poslužilac glavnog operatera kontejnera, zato i može istovremeno da kucka i da radi! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da namerno razvlaÄiÅ¡ temu kao žvaku ne bi li je dovukao do nekih tvojih smeÅ¡nih konstatacija,kao Å¡to si sad izrekao da ja.neÅ¡to lsžem,znaÄi tebe ne interesuju zvuÄnici nego svaÄ‘a.Ma smeÅ¡an si ko bioskop.Silom potenciraÅ¡ neÅ¡to iz Äega bi izvlaÄii ovakve gluposti.Idi vozi taj tvoj kamion,jer za neÅ¡to bolje ni nisi sa ovakvom tvojom logikom.Jesi li to hteo da isprovociraÅ¡? Ako jesi evo dobio si i?

 

tvoj post br.147 u 23:19h:

 

Da,a Milan bi najviÅ¡e voleo da ljudi lepo plate celu cenu,meÄ‘utim globalni je problem Å¡to se istroÅ¡e viÅ¡e nego Å¡to mogu da se pruže i onda posle razoÄarenja i "otvaranja oÄiju tj. uÅ¡iju" nemaju dovoljno da obave kupovinu njegovih u keÅ¡ ceni,pa daju svoje i doplaćuju.Å ta da se radi kad je nestaÅ¡ica para velika i malo ko može ekonomski da podnese taj svoj promaÅ¡aj.

 

tvoj post br.156 u 23:41h:

 

NiÅ¡ta on ne plaća za njih,ali tebi ne vredi objaÅ¡njavati,ne želiÅ¡ da razumeÅ¡ već hoćeÅ¡ da pronaÄ‘eÅ¡ neÅ¡to za Äega bi se zakaÄio i napravio od buve slona,a sve to u nameri da diskreditujeÅ¡ rad MD.Providan si.Idi spavaj malo,kasno je,pa verovatno ne znaÅ¡ od umora Å¡ta kuckaÅ¡ po tastaturi.

kraj citata.

 

 

 

 

ne treba mi sila niti je ikad primenjujem samo argumenti,voleo bi da ih ti koristis,a kada ih nemas vracas se u obdeniste i pokusavas da pobedis u diskusiji metodom:velik ti nos i moj tata jaci od tvog tate(portir,glup pa ne razume,idi na spavanje,vozi kamion za bolje i nisi i sl.)

 

gore boldovano ti je dokaz da lazes,posle si napisao da ne znas,saberi se,upristoji se i gradi svoj ugled ovde drugacije.

a meni si previse puta napisao ovde da nesto ne mogu ili necu da razumem,ja samo zelim isto toliko tebi puta da objasnim da pises neistine jednu za drugom i mislis da ne trebas da ih obrazlozis i da tebe neko mrzi zato sto je to s paznjom procitao i nasao nelogicnost i postavio ti pitanje o tome.A ti vec silne postove izbegavas da to ucinis.

Link to comment
Share on other sites

E voleo bih da vidim gde sam ja to napisao da ostavljaju fraj?! Nisi dobro razumeo.Oni ostave svoje zvuÄnike i doplate za Milanove.Ali to nije uvek sluÄaj.E sad,kad on prihvati neke zvuÄnike kao deo cene,a kad ne to ja ne.znam.Jel ti je sad.sve jasno ili opet imaÅ¡ nekih Äudnih pitanja?

Link to comment
Share on other sites

iznurices me.idemo opet.

post 147. daju svoje kutije i doplacuju.

post 156. on im to nista ne placa,ostavljaju svoje zvucnike fraj za njegov muzej.

A kad malo.bolje proÄitam ovo Å¡to si citirao stvarno ne znam Å¡ta ti je ovde kontradiktorno?

Idemo redom

Post 147 daju svoje kutije i doplaćuju-šta tu nije jasno?

Post 156 on im to niÅ¡ta ne plaća-pa ja nisam nikad ni rekao.da on njima neÅ¡to plaća,jer oni kupuju njegove zvuÄnike,a ne obrnuto,i tu ne.vidim Å¡ta ti nije.jasno

Ostavljaju svoje.zvuÄnike fraj za njegov muzej-aj molim te.citiraj mi moj post u kojem sam ja upotrebio reÄ "fraj",jer ja.se.ne.sećam da.sam.je.negde.upotrebio

Link to comment
Share on other sites

A kad malo.bolje proÄitam ovo Å¡to si citirao stvarno ne znam Å¡ta ti je ovde kontradiktorno?

Idemo redom

Post 147 daju svoje kutije i doplaćuju-šta tu nije jasno?

Post 156 on im to niÅ¡ta ne plaća-pa ja nisam nikad ni rekao.da on njima neÅ¡to plaća,jer oni kupuju njegove zvuÄnike,a ne obrnuto,i tu ne.vidim Å¡ta ti nije.jasno

Ostavljaju svoje.zvuÄnike fraj za njegov muzej-aj molim te.citiraj mi moj post u kojem sam ja upotrebio reÄ "fraj",jer ja.se.ne.sećam da.sam.je.negde.upotrebio

 

 

on im to nista ne placa-to su tvoje reci,sta to znaci?

Link to comment
Share on other sites

A kad malo.bolje proÄitam ovo Å¡to si citirao stvarno ne znam Å¡ta ti je ovde kontradiktorno?

Idemo redom

Post 147 daju svoje kutije i doplaćuju-šta tu nije jasno?

Post 156 on im to niÅ¡ta ne plaća-pa ja nisam nikad ni rekao.da on njima neÅ¡to plaća,jer oni kupuju njegove zvuÄnike,a ne obrnuto,i tu ne.vidim Å¡ta ti nije.jasno

Ostavljaju svoje.zvuÄnike fraj za njegov muzej-aj molim te.citiraj mi moj post u kojem sam ja upotrebio reÄ "fraj",jer ja.se.ne.sećam da.sam.je.negde.upotrebio

 

 

 ne rise on njima prodaje,pa tu je problem,ja mislio oni se ponekad i menjaju(robna transakcija gde jedan drugom daju svoju robu i ponekad neko nekom doplati u novcu).

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ne plaća on njima za te njihove zvuÄnike nego ga oni zamole da im malo ublaži.cenu.tako Å¡to primi njihove zvuÄnike i doplatu za.svoje.Jel sad sve uredu?

 

 

nisi ti don TYSON  ti si don CAR!

 

odlazim zauvek!

 

ma zezao sam se :plakanje

znaci on ublazi cenu za vrednost tih polovnih kutija brandiranih skupih i stavi i h u muzej i ne prodaje.

ma i on je CAR!

 

vracamo se na moje misljenje da mu kutije vrede tacno koliko je doplata,ili ovde ima jos "ublazavanja" istine za koja se ne zna u javnosti.

Link to comment
Share on other sites

ZnaÅ¡ Å¡ta je moguće da je malo doprinelo ovom nesporazumu? Ležim i na telefonu sve vreme kuckam po tastaturi,a Äesto se desi da usled krupnih prstiju pritisnem pogreÅ¡nu tipku i onda sve može da poprimi drugaÄije znaÄenje od onog,koje sam hteo.

Link to comment
Share on other sites

a ja sto po ovoj zimi visim na kamionu,to te boli uvo!

 

jos cemo ko najbolji ortaci na spavanje,hahahahaaa...

 

don CARE poljubac za laku noc  :loveface  hahahahaaa,....mada malo smrdi iz "ovog" kamiona!

 

 

p.s.sto se tice tastature iskljuci tipku "bull shit" da ne bude zabune!

i nemoj se nesto lozis za smajlija i poljubac -ZAJEBANCIJA!

Link to comment
Share on other sites

Mene zbunjuje sledece:

1. Osnovna teza je: MD zvucnici su bolji a jeftiniji od skupih brendiranih zvucnika

2. Ljudi ostavljaju svoje skupe brendirane zvucnike i doplacuju za MD zvucnike

Konkretno pitanje:

Kako je moguce ostaviti SKUPLJI brendirani zvucnik i DOPLATITI istovremeno sumu za JEFTINIJI zvucnik (MD)

Cisto logicki gledano onda je nemoguce da MD zvucnici budu jeftiniji

Link to comment
Share on other sites

Mene zbunjuje sledece:

1. Osnovna teza je: MD zvucnici su bolji a jeftiniji od skupih brendiranih zvucnika

2. Ljudi ostavljaju svoje skupe brendirane zvucnike i doplacuju za MD zvucnike

Konkretno pitanje:

Kako je moguce ostaviti SKUPLJI brendirani zvucnik i DOPLATITI istovremeno sumu za JEFTINIJI zvucnik (MD)

Cisto logicki gledano onda je nemoguce da MD zvucnici budu jeftiniji

 

 

svi nasi proizvodjaci hi fi opreme su zesci ego manijaci i nemaju mere u hvalisanju (cesto laznom) i velicanju svog lika i dela(to valjda ide u kompletu sa tom "genijalnoscu".)

TAYSON  se zatekne tu cuje to,poveruje i prenosi dobronamerno i naivno dalje.I  onda ga ovakvi kao ja cerece pola noci da bi on ukapirao da nije sve kako MD kaze.NIKAD NIJE!'

 

sve ovo nema nikakve veze sa njihovim radom koji moze da bude dobar,odlican,nikakav,vrhunski,osrednji...samo svaki put treba smanjiti ribu malo i ostaviti drugima da donesu sud o tome.Tu nastaje problem,ko ne vidi taj genij taj je budala i ko ga .ebe!

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je skroz logiÄno,a odgovor leži u tome da on njima ne raÄuna te zvuÄnike onoliko,koliko su ih oni platili.

.

U tom slucaju su svi ti vlasnici skupih brendiranih zvucnika ovce, kako ti volis da kazes.

U sta iskreno sumnjam.

Jer u takvoj situaciji i najveca ovca na planeti bi se zahvalila i beknula (pomislila): ok, odoh ja da prodam ove moje kako im i prilici pa cu da kupim dva para ovih jeftinijih a boljih.

Uostalo, kuja je to lepo primetio iznad ali izgleda ostao neshvacen.

Link to comment
Share on other sites

nemoj da mi izvrćeÅ¡ reÄi onako,kako tebi odgovaraju.Ja nisam te ljude tako nazvao,zaÅ¡to bi neko bio ovca Å¡to je reÅ¡io da uzme sebi bolji zvuÄnik,koji mu je prikladniji po zvuku? Sad ti ni iz Äega pokuÅ¡avaÅ¡ da nastaviÅ¡ fight!Može,naoružao sam se kokicama i udri!

Link to comment
Share on other sites

Pitanje svih pitanja za tebe Tysone...

Molio bih te da navedeÅ¡ koje si ti to vrhunske i hi end kutije sluÅ¡ao u svom životu, a da to nije bilo u radionici MD, i da je bilo duže od pola sata, da bi mogao da dajeÅ¡ kvalifikacije o NEkvalitetu bilo kojih zvuÄnika, da se ne hvataÅ¡ odmah da pominjem Dynaudio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...