Jump to content


Zvu�nici by Milan Dragojlov


don

Recommended Posts

ako je tako,da oni daju svoje + doplatu za Milanove zvucnike,a ovaj iste ne prodaje govori samo jedno da te njegove kutije ustvari vrede kolika je doplata.

Pa ako si ti to tako izraÄunao Å¡ta ja onda ima viÅ¡e da ti objaÅ¡njavam?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako bi Milan najviÅ¡e voleo da mu plate celu cenu, to znaÄi da bi viÅ¡e voleo da dobije Äist novac a ne kutije u zameni + doplatu?

Onda mi nije logiÄna druga stvar...

Ako viÅ¡e voli Äist novac u punom iznosu nego kutije u razmeni,

...zašto onda odbija da proda tu gomilu kutija iz "muzeja"?

Na taj naÄin ima zarobljenu veliku kolicinu živog novca, koju bi, kako sam kaže, radije posedovao nego te silne kutije?

Vidi ovako,mada sam to već objaÅ¡njavao,ali vidim da neki to nisu pažljivo pratili: svi ti brand name skupi zvuÄnici mu služe kao trofej,kojim je sve imenima i modelima skinuo skalp,a samim time dokazao kvalitet svojih,a Å¡to se tiÄe prodaje,verovatno je odgovor u poÄetku ovog posta,povezano dejstvo.

Link to comment
Share on other sites

to mu je reklama.umesto da placa recenzije casopisima,reklame,banere,bilborde,sajmove on te pare preusmeri na otkup sto skupljih firmiranih zvucnika,za pokazivanje sta su sve pociestile njegove kutije! :plakanje

NiÅ¡ta on ne plaća za njih,ali tebi ne vredi objaÅ¡njavati,ne želiÅ¡ da razumeÅ¡ već hoćeÅ¡ da pronaÄ‘eÅ¡ neÅ¡to za Äega bi se zakaÄio i napravio od buve slona,a sve to u nameri da diskreditujeÅ¡ rad MD.Providan si.Idi spavaj malo,kasno je,pa verovatno ne znaÅ¡ od umora Å¡ta kuckaÅ¡ po tastaturi.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako si ti to tako izraÄunao Å¡ta ja onda ima viÅ¡e da ti objaÅ¡njavam?

Pa bolja ti je bila prica da ljudi razocarani kad cuju i kupe MD zvucnike toliko se izbedace da svoje nece ni da nose kuci,vec njega zamole da to uradi umesto njih.Ova sad da on uzme te kutije pod racun a ne prodaje ih smrdi,bar meni.

 

Ja kao laik mu preporucujem da ne prodaje na taj nacin,propasce.Ili ima nesto sto ja i ostali ne znamo pa nam se cini da radi za slavu tj.sa gubitkom.

Link to comment
Share on other sites

Pa bolja ti je bila prica da ljudi razocarani kad cuju i kupe MD zvucnike toliko se izbedace da svoje nece ni da nose kuci,vec njega zamole da to uradi umesto njih.Ova sad da on uzme te kutije pod racun a ne prodaje ih smrdi,bar meni.

Ja kao laik mu preporucujem da ne prodaje na taj nacin,propasce.Ili ima nesto sto ja i ostali ne znamo pa nam se cini da radi za slavu tj.sa gubitkom.

Ala je tebi dosadno,ili si negde portir,pa si doÅ¡ao na ideju na koji naÄin da ti proÄ‘e smena?
Link to comment
Share on other sites

Da,a Milan bi najviÅ¡e voleo da ljudi lepo plate celu cenu,meÄ‘utim globalni je problem Å¡to se istroÅ¡e viÅ¡e nego Å¡to mogu da se pruže i onda posle razoÄarenja i "otvaranja oÄiju tj. uÅ¡iju" nemaju dovoljno da obave kupovinu njegovih u keÅ¡ ceni,pa daju svoje i doplaćuju.Å ta da se radi kad je nestaÅ¡ica para velika i malo ko može ekonomski da podnese taj svoj promaÅ¡aj.

 

 

nisam siguran ko ne zna sta pise i kome je potreban san i hladjenje.

Link to comment
Share on other sites

NiÅ¡ta on ne plaća za njih,ali tebi ne vredi objaÅ¡njavati,ne želiÅ¡ da razumeÅ¡ već hoćeÅ¡ da pronaÄ‘eÅ¡ neÅ¡to za Äega bi se zakaÄio i napravio od buve slona,a sve to u nameri da diskreditujeÅ¡ rad MD.Providan si.Idi spavaj malo,kasno je,pa verovatno ne znaÅ¡ od umora Å¡ta kuckaÅ¡ po tastaturi.

Link to comment
Share on other sites

Ala je tebi dosadno,ili si negde portir,pa si doÅ¡ao na ideju na koji naÄin da ti proÄ‘e smena?

 

 

nisam portir,kucam viseci sa djubretarskog kamiona-i ponosan sam na svoju struku.mora neko i da pocisti ovolko smece!

jel to u tvom tonu bilo nesto omalovazavajuce?

 

pa nismo svi te srece da radimo public relations na visokom nivou!

Link to comment
Share on other sites

sto mi ne razjasnis tvoja gore dva kotradiktorna posta(boldovano) ili ti je lakse da i mene strpas u neki klan,diskreditujes mojom strukom ili neuspelom salom probas da ignorises i mene i svakog ko zdravo razumski cita sta pises i posaljes na spavanje.

 

pa posle svi se urotili protiv tebe i Milana!grow up.

Link to comment
Share on other sites

Pa kad ti do sada ,posle tolikog posanija,nisi mogao da skapiraÅ¡ o Äemu se radi,onda je to za tebe nemoguća misija.

Ti da hoćeÅ¡ da saznaÅ¡ neku bitnu informaciju ne bi gledao kako ćeÅ¡ u na koji naÄin stalni iznova i iznova da mi postavljaÅ¡ neka suviÅ¡na pitanja.Ako ti je baÅ¡ toliko dosadno uzmi neku knjigu,pa Äitaj,možda ćeÅ¡ nauÄiti neÅ¡to novoma toga nikad dosta.

Nema potrebe da me stalno neÅ¡to iznova ispitujeÅ¡ kao nije ti neÅ¡to baÅ¡ najjasnije,jer ne možeÅ¡ sa tim niÅ¡ta postići.Onaj,ko je željan pravih informacija,neće se stalno praviti da baÅ¡ toliko ne može da razume i ti tim tonom,kojim ti to radiÅ¡.Promeni ploÄu,pa naÄ‘i neki drugi naÄin da iskažeÅ¡ ne zadovoljstvo prema zvuÄnicima MD.

Link to comment
Share on other sites

nemam ni zadovoljstvo ni nezadovoljstvo tim zvucnicima.

 

nemoj da mi objasnjavas kako sam glup da razumem,vec objasni tvoje kontradiktorno pisanje u razmaku od par minuta.ako mozes!

 

ako ne mozes,sad jednom za svagda napisi:

 

DA LI MILAN DRAGOJLOV UZIMA BRAND ZVUCNIKE U ZAMENU ZA SVOJE POD RACUN ILI MU IH LJUDI POSLE KUPOVINE OSTAVLJAJU NA POKLON?

 

nije vikanje samo da pomognem u razumevanju.

Link to comment
Share on other sites

nemam ni zadovoljstvo ni nezadovoljstvo tim zvucnicima.

nemoj da mi objasnjavas kako sam glup da razumem,vec objasni tvoje kontradiktorno pisanje u razmaku od par minuta.ako mozes!

ako ne mozes,sad jednom za svagda napisi:

DA LI MILAN DRAGOJLOV UZIMA BRAND ZVUCNIKE U ZAMENU ZA SVOJE POD RACUN ILI MU IH LJUDI POSLE KUPOVINE OSTAVLJAJU NA POKLON?

nije vikanje samo da pomognem u razumevanju.

NE ZNAM,TO MORAÅ  NJEGA DA PITAÅ !

Link to comment
Share on other sites

Pa ja.sam puno pute ovde napisao kako dolazi do toga,ali ti vidim joÅ¡ uvek nisi shvatio ili ne želiÅ¡ da shvatiÅ¡ i onda lepo prebacujem loptu na Milana,pa lepo sa njim vidi Å¡ta hoćeÅ¡,ovako i onako ne pravim ih ja nego on.A koje ti zvuÄnike imaÅ¡?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...