Jump to content


Zvu�nici by Milan Dragojlov


don

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad bi napravio možda to na nekom višem marketinškom.nivou,možda bi onda neko drugi,kome je pokvario invensticiju,hteo da ga likvidira,do te mere ovo ide,a to se videlo i po nekom nedavnom postu.Ma ljudi ostavite se ćorava posla.Čovek je u svom svetu i ne treba mu reklama ni dobra ni loša,jer on ima prepune ruke posla i narudžbina.

U pravu si, većina velikih imena iz sveta hifi mora da ide sa obezbeđenjem da ih neko ne utepa. Uglavnom imaju tri kruga zaštite kao Kristijan.

Link to comment
Share on other sites

Ja ti se javno izvinjavam što sam te spomenuo u ovoj temi,ali bitno je da si ti zadovoljan sa radom MD,kojeg pojedinci ovde na forumu pokušavaju da ospore,kao i njegov rad,i da ga ponize,ne bi li i dalje neometano mogli da ovde na forumu prodaju maglu.

Zapravo ne osporavamo MD, nego tebe :-)

Link to comment
Share on other sites

To ti govorim dobronamerno,jer vidim da previÅ¡e pametujeÅ¡ po forumu i zbog toga i ne primetiÅ¡ da si dosta ljudi oÄepio,a to ti nije dobar potez.Vidi se iz aviona da ne poznajeÅ¡ drugu stranu medalje,tj.drugu ,onu mraÄnu stranu života,koja je ipak tu prisutna u naÅ¡oj okolini,iako je neki ko ti ne vide,jer si previÅ¡e zaljubljen u svoju funkciju,pa sebi dajeÅ¡ previÅ¡e za pravo da komentariÅ¡eÅ¡ ljude u negativnom kontekstu samo zato Å¡to su ti prigovorili za tvoj pogreÅ¡an stav,ner ti je osnova ovog foruma da reklamiraÅ¡ neke distributere za Å¡ta primaÅ¡ pare i to radiÅ¡ bahato i bezobrazno i to u tolikoj meri da si pokrenuo lavinu nezadovoljstva Älanova,koji su prepoznali preprodavce i trgovce,koji vladaju ovim forumom,a ti ih braniÅ¡ ,jer i ti voliÅ¡ pare.Uostalom,nemam ja Å¡ta.viÅ¡e da.se.stobom i sliÄnima tebi raspravljam ovako preko foruma,jer ovde glumite mangupe na tastaturi,a imaćete u životu prilike s obzirom kako.ste bahati,pa se onda pokažite.

VidiÅ¡ kako si naivan,ima ovde joÅ¡ nekih iz tog Äuvenog klana trgovaca,koji su prepoznali situaciju i pametno su se povukli i nisu se pecali na.vaÅ¡e fore,iako je i njima uzdrman finansijski priliv zbog sveopÅ¡teg saznanja Äime se bavite na ovom forumu,ali su se primirili i malo.ućutali i posmatrali kako se direktno uplićete u raspravu sa vama totalno ne poznatim Äovekom.E to vam je velika greÅ¡ka,a posledica.je.kao prvo ta da vam je forum provaljem i svi će pre ili kasnije to saznati.Ma Å¡ta ja tebi ima da objaÅ¡njavam!

Link to comment
Share on other sites

Ja ti se javno izvinjavam što sam te spomenuo u ovoj temi,ali bitno je da si ti zadovoljan sa radom MD,kojeg pojedinci ovde na forumu pokušavaju da ospore,kao i njegov rad,i da ga ponize,ne bi li i dalje neometano mogli da ovde na forumu prodaju maglu.

 

Nema potrebe za javnim izvinjenjem, nisam povredjen tom prozivkom. Razjasnjenje je usledilo cisto zbog cinjenicnog stanja na temi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...