Jump to content


Zvu�nici by Milan Dragojlov


don

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja vjerujem da je dobro.
Da nije sigurno ne bi radio 20tak godina , koliko sam ja shvatio da izradjuje zvuÄnike.
Ono Å¡to potvrdjuje moju pretpsotavku je Å¡to Äovjek drajvere pravi sam.
Ako to zna onda je sigurno duboko u materiji i dobro zna Å¡ta radi.

 

A sad cena, pa dobro, kolika god da jeste, ako svira bolje od dva puta skupljeg brend konkurenta, meni bi to bilo prihvatljivo.

Link to comment
Share on other sites

Ja vjerujem da je dobro.

Da nije sigurno ne bi radio 20tak godina , koliko sam ja shvatio da izradjuje zvuÄnike.

Ono Å¡to potvrdjuje moju pretpsotavku je Å¡to Äovjek drajvere pravi sam.

Ako to zna onda je sigurno duboko u materiji i dobro zna Å¡ta radi.

 

A sad cena, pa dobro, kolika god da jeste, ako svira bolje od dva puta skupljeg brend konkurenta, meni bi to bilo prihvatljivo.

Pa Vi u komsiluku imate gospodina koji se bavi zv.jedinicama vise od 40 godina.

Link to comment
Share on other sites

Izreklamira ih vise brate mili ...tacno ces da me natjeras da donesem moje kutije i da vas oduvam zvucno sve koliko vas ima zajedno sa md. :)

 

Koje su kutije u pitanju ?

Budi oprezan, po slikama koje je tyson kaÄio, vidi se da je puno brend zvuÄnika ostalo kod MD.

Sad koja je metoda, dal ljudi ne žele da ih nose ili on ne da da ih nose, nisam siguran :D

 

Å alim se.

Ako bi trebao da se kladim MD vs. brend zvuÄnik duplo skuplji, kladio bi se na MD, onako na nevidjeno.

Jedino što ti brenirani imaju perverzno dobar lak finiš.

Link to comment
Share on other sites

Koje su kutije u pitanju ?

Budi oprezan, po slikama koje je tyson kaÄio, vidi se da je puno brend zvuÄnika ostalo kod MD.

Sad koja je metoda, dal ljudi ne žele da ih nose ili on ne da da ih nose, nisam siguran :D

Å alim se.

Ako bi trebao da se kladim MD vs. brend zvuÄnik duplo skuplji, kladio bi se na MD, onako na nevidjeno.

Jedino što ti brenirani imaju perverzno dobar lak finiš.

Zvucna kutija je diy by jagermaister - evolution :)

I nema niko bolje od mojih :) zao mi je ...

Link to comment
Share on other sites

Izreklamira ih vise brate mili ...tacno ces da me natjeras da donesem moje kutije i da vas oduvam zvucno sve koliko vas ima zajedno sa md. :)

Samo ti doÄ‘i,mi volimo takve kao ti,jer oni posle kukaju :"e za Äega sam ja dao pare!?" Pa onda mole Milana da ih ostave i da im ih uzme u cenu.Pa zar.tebi joÅ¡ uvek nije jasno da je to kao "živo blato" za te vaÅ¡e brend igraÄke,kad jednom doÄ‘u tu i ostanu.
Link to comment
Share on other sites

Samo ti doÄ‘i,mi volimo takve kao ti,jer oni posle kukaju :"e za Äega sam ja dao pare!?" Pa onda mole Milana da ih ostave i da im ih uzme u cenu.Pa zar.tebi joÅ¡ uvek nije jasno da je to kao "živo blato" za te vaÅ¡e brend igraÄke,kad jednom doÄ‘u tu i ostanu.

Uzivaj u muzici tajsoneeee vrijeme ti da je da se opustiis, bas si paljevina :) zvucnik ko zvucnik al nije evolution :)

Link to comment
Share on other sites

Milan uzme u  racun brand zvucnike + doplatu,ili on doplati,pa onda pravi muzej groblje tih brand name zvucnika.

Kako ovo zvuci predskolski.

 

ti Taysone se bubis za klanove,reklamiranja,navodjenje na trgovinu,a ti ocajnicki reklamiras zvucnike proizvodjaca od koga si ih dobio dzabe.gori si od svakog korumpiranog casopisa,placenog review-a,narucene recenzije!

Link to comment
Share on other sites

Nesto mi nije jasno... kako tacno funkcionise ta zamena "staro za novo"?

 

Ovde se kaze da MD kutije sviraju bolje od dva puta skupljih kutija...

 

Zainteresovani donesu svoje dva puta skuplje kutije kod M.D.-a, gde dodatno, pri zameni za M.D. kutije, verovatno jos moraju i da doplate?

 

Znaci daju i kutije i novac

 

Zar nije logicnije da te svoje skuplje kutije prodaju na oglasima, pa da za dobijeni novac lepo kupe MD kutije i da im eventualno ostane jos koji dinar?

Link to comment
Share on other sites

Da,a Milan bi najviÅ¡e voleo da ljudi lepo plate celu cenu,meÄ‘utim globalni je problem Å¡to se istroÅ¡e viÅ¡e nego Å¡to mogu da se pruže i onda posle razoÄarenja i "otvaranja oÄiju tj. uÅ¡iju" nemaju dovoljno da obave kupovinu njegovih u keÅ¡ ceni,pa daju svoje i doplaćuju.Å ta da se radi kad je nestaÅ¡ica para velika i malo ko može ekonomski da podnese taj svoj promaÅ¡aj.

Link to comment
Share on other sites

Da,a Milan bi najviše voleo da ljudi lepo plate celu cenu

Ako bi Milan najviÅ¡e voleo da mu plate celu cenu, to znaÄi da bi viÅ¡e voleo da dobije Äist novac a ne kutije u zameni + doplatu?

Onda mi nije logiÄna druga stvar...

Ako viÅ¡e voli Äist novac u punom iznosu nego kutije u razmeni,

...zašto onda odbija da proda tu gomilu kutija iz "muzeja"?

Na taj naÄin ima zarobljenu veliku kolicinu živog novca, koju bi, kako sam kaže, radije posedovao nego te silne kutije?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...