Jump to content


Misljenje u vezi Sansui SAP-201V


Zuba1970

Recommended Posts

Interesuje me ima li neko iskustva sa ovim pojacalom? Ima da se kupi kod nas.

Njegove specifikacije:

https://www.henleydesigns.co.uk/SAP-201V-p900 Korisnici ga hvale sem daljinskog koji mu po njima nije bolja strana.

Inace trenutno imam Yamahu stereo receiver RX-396 RDS a zvucnike B&W DM 302. Znam da bih za njih isao Rotel ali je za mene on preskup a polovni se tesko nalaze pa me interesuje da li bi ovo pojacalo islo sa ovim zvucnicima?

Da napomenem da nije hica kad je kupovina u pitanju ali cisto da znam ako bih menjao pojacalo. Prodavac rece da se pravi u Japanu. Iskreno nisam imao dodira sa Sansui-em.

Link to comment
Share on other sites

ÄŒisto sumnjam da ćeÅ¡ od nekog dobiti direktan odgovor na pitanje koje si postavio, mislim da su u ponudi od skoro, pokuÅ¡aj uskrsnuća stare firme, Å¡to ne mora da znaÄi da je loÅ¡e.

Kolika je cena, imaš li još neke opcije za taj novac?

Ako možeÅ¡ ti liÄno da ga ÄujeÅ¡ to neka presudi.

Link to comment
Share on other sites

ÄŒisto sumnjam da ćeÅ¡ od nekog dobiti direktan odgovor na pitanje koje si postavio, mislim da su u ponudi od skoro, pokuÅ¡aj uskrsnuća stare firme, Å¡to ne mora da znaÄi da je loÅ¡e.

Kolika je cena, imaš li još neke opcije za taj novac?

Ako možeÅ¡ ti liÄno da ga ÄujeÅ¡ to neka presudi.

Odnecu zvucnike da cujem. Da cuo sam da su od skoro ponovo poceli da proizvode HI-FI komponente.

 

287e, NAD(326bee) 396e - mnogo je....

 

Denon pma-520ae - 195e....(sliÄne snage kao i sansui...)

Razmisljao sam i o NAD-u . Drustvo u svakom slucaju hvala na savetu i predlogu. Ono sto mi se dopada kod ovog Sansuia je opticki ulaz.

Link to comment
Share on other sites

Da ti kazem iskreno ja nisam neki veliki audiofil. Ove sam zvucnike kupio 2002 na preporuku kuma (zao mi sto jedino ne kupih tada Rotela). Tad su se jos pravili u Engleskoj a koliko se meni cini sad se prave u Kini ovi novi modeli. Meni se iskreno dopadaju  Mada ih ja iz nekih drugih razloga zadnjih godina nisam cesto koristio  :cry: . U principu ono sto mogu da ti kazem je da daju dobar izbalansiran zvuk nista nije prenaglaseno. Doduse sve zavisi kakav zvuk ti "prija" odnosno sta slusas. Ali meni je ok zvuk dal je klasika u pitanju , dzez , pop ili nesto drugo (narodnjake ne slusam :D ).

Nadam se da sam ti bar malo pomogao. Mozda bi bilo dobro da otvoris temu cisto mozda jos neko ima B&W pa da ti da neki strucniji savet u vezi njih.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...