Jump to content


Audio Research LS17SE


aleksandar_vs

Recommended Posts

Imam Audio Research pre - amp , doduse ne taj model ali svi su oni sjajni . Reference serija je nesto posebno , ali i ovi su zaista odlicni . Slusao sam u Splitu kod Toncija u salonu bas model za koji se raspitujete i u onom sistemu zvuci odlicno ali jedini ispravan sud je vas sistem i kao sto kaze Sondek dok ga ne prikljucite u vas sistem nema nas koji bi mogli da vas savetujemo da ga kupite . Da je to odlican komad jeste !!!

Link to comment
Share on other sites

 Ni ja nisam sluÅ¡ao baÅ¡ taj model, ali ako se Äulo pokoji primjerak AR-a, ovaj vjerojatno nije puno drukÄiji. Njihov kućni zvuk je dosta prepoznatljiv, pa je kod njih (za one koji ih vole) vjerojatnost greÅ¡ke vrlo mala.

 Za ostale, ovisi o afinitetu. Oni koji vole "starinski" cjevni zvuk mogu zvuÄati i nedovoljno cjevno. Za neke druge, mogu zvuÄati malo zaguÅ¡eni ...

 Kao Å¡to ljudi reÄeju ... treba Äuti. AR uvijek vrijedi posluÅ¡ati i razmatrati kod kupnje. Uostalom, nisu ni jako jeftini.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam misliÅ¡ li na prestiž u smislu kvalitete ili cijene. DoduÅ¡e, nisu bolesno skupi, barem ne poÄetni modeli.

Kvalitativno ne mogu reći da sam bio oduÅ¡evljen s njima (barem tamo do LS26, Å¡to probah), ali mogu reći da su svi zvuÄali dobro do vrlo dobro, i lako mogu shvatiti zaÅ¡to bi se nekome svidjeli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...