Jump to content


Pomoć za pojacalo


caki

Recommended Posts

Ne kaže se hvali nego fali i ne piše se nehvali spojeno, nego ne fali odvojeno.

A Å¡to se uparivanja tiÄe, to je Äesto subjektivna stvar i najbolje je da isprobavaÅ¡ sam. Moje je miÅ¡ljenje da je to sasvim ok kombinacija. To pojaÄalo ma dovoljno snage za te zvuÄnike. Sa druge strane za 120€ nećeÅ¡ napraviti neke epohalne korake, eventualno neki model Denona iz serija pm8xx ili pm10xx, ali ako ti se to sviÄ‘a kako sada svira, ne vidim Å¡to bi menjao. Ako baÅ¡ želiÅ¡ drugaÄiji zvuk, budi strpljiv i oprezan.

Link to comment
Share on other sites

A da li neko zna da li ovo pojacalo vredi te pare i da li je zvucno rangirano kao bolje ili losije od Denona pma-750 , ja se izvinjavam sto postavljam ovakva pitanja pocetnik sam u svemu ovom i nosim se vizuelnim izgledom samog pojacala a o kvalitetu istih mnogo malo znam , inace mi se strasno svidjaju ta stara pojacala poput ovog AKAI-a , zato i jurim neko pojacalo takvog izgleda .

 

http://www.kupujemprodajem.com/Akai-MA-2650-15225767-oglas.htm?filter_id=32252#photoBig

Link to comment
Share on other sites

Izgleda ko bombonica. Ne znam da ti odgovorim na pitanje koje si postavio, al' da je lepo jeste. Mislim i da bi moglo da se nosi sa tim zvuÄnicima, mada mislim da ih Denon lakÅ¡e vozi. No, ako ti se sviÄ‘a pojaÄalo, mogu i zvuÄnici da se promene. :D

 

Zvucnike sam skoro uzeo ne bi da ih menjam a ovaj AKAI me se mnogo svidja samo neznam kako bi radilo sa ovim kutijama , nista moracu da odem da ga vidim i poslusam uzivo !!

Link to comment
Share on other sites

Zvucnike sam skoro uzeo ne bi da ih menjam a ovaj AKAI me se mnogo svidja samo neznam kako bi radilo sa ovim kutijama , nista moracu da odem da ga vidim i poslusam uzivo !!

To ti je najpametnije.Vidi i posluÅ¡aj i ako ti se stanje i zvuk svidi-uzimaj.To ti je jedini pravi test,vjeruj samo svojim oÄima i uÅ¡ima.

Link to comment
Share on other sites

A da li neko zna da li ovo pojacalo vredi te pare i da li je zvucno rangirano kao bolje ili losije od Denona pma-750 , ja se izvinjavam sto postavljam ovakva pitanja pocetnik sam u svemu ovom i nosim se vizuelnim izgledom samog pojacala a o kvalitetu istih mnogo malo znam , inace mi se strasno svidjaju ta stara pojacala poput ovog AKAI-a , zato i jurim neko pojacalo takvog izgleda .

 

http://www.kupujemprodajem.com/Akai-MA-2650-15225767-oglas.htm?filter_id=32252#photoBig

Bas lepo !

Link to comment
Share on other sites

Rece mi jedan poznanik , slucajno sam usao u pricu sa njim da AKAI pojacala strasno dobro rade sa njihovim kutijama ,  on licno ima  isto pojacalo kao ovo moje i da je izmenjao pregrst kutija dok nije natrcao bas na ove iste samo pod omenom AKAI i rece mi da je strasno kako su se uparile , zato mi je proradio neki crv da odem kod njega i poslusam kako to radi a inace on ima servis i radi 98% AKAI uredjaje , nemora da znaci da cu menjati kutije ali ako je stvarno tako kao sto on kaze , Hmmm  !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...