Jump to content


Best buy TV trenutno do 32 incha


mdragoslavm

Recommended Posts

Pocetni model LG-a,mislim da nema jeftinije 32-ke ... 250e, ful hd, 100hz ips panel,dvb-c,t...sledeci model LG 32LB 650 je 3d smart tv I cena mu je veca za 150e. :wave2

Cena za pomenuti model u Srbiji se krece od 36999 dinara (na snizenju) do 40830 dinara, sve zavisi od prodavnice. Odakle cena od 250 eura stvarno neznam? Mozda jedino ako mislis na cenu kod onih Suboticana koji imaju jedno 500 oglasa sa 50 profila na KP :wave2

 

@ Drazha 

 

Ukoliko jos uvek tazis TV kao sto si naveo iskljucivo "za gledanje sa kablovske mreze , nista blueray nista povezivanje sa PCem" potreban ti je TV koji odlican upscale SD sadrzaja na 1080p rezoluciju. Za to je najbolje da u nekoj radnji sam testiras kvalitet slike. Ja sam kao sto sam naveo u prethodnoj poruci imao LG 42" (model za 2011/2012) i nisam time bio zadovoljan, neke kanale od muke nisam mogao da gledam. Koristio sam klasicnu antenu i Dreambox DM500S risiver. Cak i posle kalibracije slike opet isti problem. Primetno kasnjenje, ivice objekata izgledaju ili previse "meko" ili previse nazubljeno. Na njemu HD kanali sa drugog risivera su izgledali daleko bolje. Sony koji sam  uzeo kasnije kao i nesto stariji Philips (serija 3000) koji sam imao prilike da probam kod mene bili su za klasu iznad LG-a po pitanju kvaliteta SD kanala. Opet kazem radi se o modelima za 2011/2012 i pretpostavljam da su u LG poradili na tome sa ovim novijim modelima.

 

Dakle da pojednostavim - ako juris marku (da ne kazem brand) to je jedna stvar, a ako juris cenu to je vec druga stvar. Ta oba mozes iz fotelje na osnovu necijeg saveta. A ako zelis da ti budes zadovoljan to je vec nesto trece i (pored kesa) treba i malo muke i kao sto rekoh odes do neke radnje (ili vise njih) gde ima vise izlozenih modela i namucis prodavca da isprobas sve. Naravno uz kablovsku ili klasicnu analognu televiziju preko antene. Tu pogledas sta ti se svidi i zapises oznake pa ukoliko ne zelis novo kreces u lov po oglasima.

 

Testove za modele od 32''-42'' koji se najvise prodaju kod nas nemozes da nadjes jer jednostavno uvoznike zanima samo nas kes i nista vise i nikome ne zele da ustupe TV na testiranje. Imas na nasim sajtovima nekoliko tekstova o tome. Jedino mozes da nadjes testove TV-a koji kostaju preko 100K pa i to je retkost. Takva je bila situacija pre nekoliko godina, takva je bila pre 2 godina kada sam ja kupovao, a takva je i sada :plakanje 

Link to comment
Share on other sites

Cena za pomenuti model u Srbiji se krece od 36999 dinara (na snizenju) do 40830 dinara, sve zavisi od prodavnice. Odakle cena od 250 eura stvarno neznam? Mozda jedino ako mislis na cenu kod onih Suboticana koji imaju jedno 500 oglasa sa 50 profila na KP 

Kod Suboticana je 230e.....Beogradski trgovci (k.p.) ovaj model prodaju od 250-300e 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iscitah sve, ono sto mene zanima je, Philips,Sony,Panasonic (zaobisao bih LG i Samsung) 32 incha, fullHD, smart ili 3D (jednu od te 2 funkcije, koji poseduju obe su daleko skuplji), i to negde do 300 evra, ako ima, pa ako nekog ne mrzi neka predlozi konkretan model, unapred zahvalan.

 

Pozdrav iz Afrike :wave2

Link to comment
Share on other sites

Moja preporuka je Sony 32w705....smart,wifi,200hz,dlna,snimanje sa usb porta,3 tjunera PiP....samo je cena 400e.Ostali jeftiniji modeli su uglavnom (R modeli) samo HD ready I nemaju smart funkciju.Za 50e vecu cenu dobijate 40 inch. model.Nova W serija se odlikuje odlicnom slikom, tankim metalnim okvirom, (nema plastike) i eksternim napajanjem kao na lap topovima. Stalak televizora je ujedno I zidni nosac, :wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja preporuka je Sony 32w705....smart,wifi,200hz,dlna,snimanje sa usb porta,3 tjunera PiP....samo je cena 400e.Ostali jeftiniji modeli su uglavnom (R modeli) samo HD ready I nemaju smart funkciju.Za 50e vecu cenu dobijate 40 inch. model.Nova W serija se odlikuje odlicnom slikom, tankim metalnim okvirom, (nema plastike) i eksternim napajanjem kao na lap topovima. Stalak televizora je ujedno I zidni nosac, :wave2

kao da si mene pitao.... ili mozda citas misli...

inace dobra 32 je pre par godina bila preko soma ... znas i sam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Problem su mi filmovi , tj. prevod-subtitles :plakanje  .

 

 

Управо тако, потпуно иÑти наÑлов. Код мене бар тако ради.

 

Или пробај домаће филмове   :bounce

Link to comment
Share on other sites

Све док имају различите екÑтензије, могу да имају иÑта имена.
Вероватно Ñи превод назвао "филм.ави", или обрнуто.

Link to comment
Share on other sites

Све док имају различите екÑтензије, могу да имају иÑта имена.

Вероватно Ñи превод назвао "филм.ави", или обрнуто.

nisam , nece . Nesto sam citao da film mora da bude u AVI formatu ???

Link to comment
Share on other sites

Nesto sam citao da film mora da bude u AVI formatu ???

More, kakav crni avi, dzaba ti veci ekran ako gledas avi.

Titlovi - film da bude u folderu sa titlom na ovaj nacin (npr. film je Blabla truć):

Folder: Blabla truć

Film: Blabla truć.mkv (ili .mp4 ili .avi ako bas mora)

Titl: Blabla truć.srt

Znaci, mora naziv filma i naziv filma bude identican, ne sme da bude razlike ni u jednom razmaku, tacki, zarezu ili slicno.

Mozda tv ne prepoznaje .sub za titlove, pa gledaj da titlovi budu .srt.

Link to comment
Share on other sites

More, kakav crni avi, dzaba ti veci ekran ako gledas avi.

Titlovi - film da bude u folderu sa titlom na ovaj nacin (npr. film je Blabla truć):

Folder: Blabla truć

Film: Blabla truć.mkv (ili .mp4 ili .avi ako bas mora)

Titl: Blabla truć.srt

Znaci, mora naziv filma i naziv filma bude identican, ne sme da bude razlike ni u jednom razmaku, tacki, zarezu ili slicno.

Mozda tv ne prepoznaje .sub za titlove, pa gledaj da titlovi budu .srt.

 

More, kakav crni avi, dzaba ti veci ekran ako gledas avi.

Titlovi - film da bude u folderu sa titlom na ovaj nacin (npr. film je Blabla truć):

Folder: Blabla truć

Film: Blabla truć.mkv (ili .mp4 ili .avi ako bas mora)

Titl: Blabla truć.srt

Znaci, mora naziv filma i naziv filma bude identican, ne sme da bude razlike ni u jednom razmaku, tacki, zarezu ili slicno.

Mozda tv ne prepoznaje .sub za titlove, pa gledaj da titlovi budu .srt.

Resen problem . Nisam mogao da dam isto ime i filmu i folderu i prevodu , problem sa kompjuterom , lakse mi je sa ,,petopolcima,,i ,,crta tacka,, konektorima . 

Hvala .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...