Jump to content


Hegel H80 vs Moon I1 ili nesto slicno do 1400e


Jimmy_92

Recommended Posts

Kad bi birao izmedju Golfa V i Mercedes C 220CDI , sta bi izabrao? :)

Treba li ti slikovitiji komentar? ;)

Moze za nas sa jeftinijim ulaznicama jedno poredjenje pojacala od soma do dva evra sa adekvatnim automobilima? 

Evo npr, znas moje pojacalo, daj neku grubu ideju.

Drugo kako se honde kotiraju? Zbog registraciije pitam, i odrzavanja.

Ova dvojica gore, su to karavani, ili je ovaj drugi kupe? 

 

Pozdrav za Simu strahotu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znate kako kažu: "Jednom japanac uvek japanac" ;)

Tako i za hi-fi. :)

 

Баш тако Nissan GTR није баш прави наÑледник  Skyline-a. Accuphase Ñ€ÑƒÐ»ÐµÑ   :thumbsup2

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Moze za nas sa jeftinijim ulaznicama jedno poredjenje pojacala od soma do dva evra sa adekvatnim automobilima? 

Evo npr, znas moje pojacalo, daj neku grubu ideju.

Drugo kako se honde kotiraju? Zbog registraciije pitam, i odrzavanja.

Ova dvojica gore, su to karavani, ili je ovaj drugi kupe? 

 

Pozdrav za Simu strahotu!

Ti sí sa svojim pojacalom daleko iznad economic klase, prema tome ne pravi se "blesav" ;) i od nedelje da pijemo pice! ;)

Link to comment
Share on other sites

Lepo receno, u oba slucaja rec je o gospodskim spravama 

 

Ne diram ti Schnitzer, ne diraj mi Brabus! Po prostoj analogiji, gospoda s Mecku slusa EC, a ovi s BMW mu viÅ¡e doÄ‘u kao Krell(ci) Ne mogu da se otmem utisku da bembare cesto voze neke krimi ili kvazikriminogene face. Cast izuzecima, kao i ekipi iz AV i 4A! 

P.S. Da ne gresim dusu, i ja sam jedno vreme "sanjao" o novoj BMW trojci ili petici - obe su lepe ko lutke.  :facehearts

Pazi kako su se ovi "meckari" odmah prepoznali! :)

BMW i KRELL su macho ;) takav se rodis, "ili jesí ili nisi." :)

Btw, "barabe" su od uvek setale najbolje ribe ;)

Link to comment
Share on other sites

Bitno da meni moderacija salje upozorenje kada citiram poslednji post. :D dobro, ukapirao sam poredjenje, bas slikovito. Eci4 cu uskoro da cujem kod sebe pa cu da pisem utiske. :)

A pitao sam ja i za bentlija, voleo bih naim neki da cujem kod sebe, sto da ne. Bice samo zeznuto dok pronadjem pojacalo jer ec, moon i hegel bas i ne izaze cesto..

Link to comment
Share on other sites

@freak

Respect! :)

Dobro sad da se vratimo na temu. Uopste ne kapiram razlog i logiku da se za zvucnike od cca ni 2k eura preporucuje pojacalo od cca 4k eura???

To je zacarani krug koji gura buduceg vlasnika u kupovinu skupljih zvucnika a zatim i izvora i to u najskorijoj buducnosti. Cemu to?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Trenutno imam Simaudio MOON i1 i ako ne mogu da mu nadjem neku manu, kopka me da li bi neko jace pojacalo bolje guralo Dynaudio focus 140. Hegel H80 mi deluje primamljivo (nov) pa ako neko ima iskustva neka napise koju o njemu i mozda neki predlog za integrisano pojacalo do 1400e koje bi najbolje guralo pomenute zvucnike. :)

 

Hvala  :cheers

Iskreno, Moon i1 ja slab za Dynaudio. Moze da svira ali neces imati ni 40% kvalitetnog zvuka. Dynaudio ima 86db osetljivost sto laicki znaci da im treba

snaga. Najjeftinija opcija sa solidnim zvukom je NAD C375BEE a druga Bryston B100 ali je znatno skuplji.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...