Jump to content


Klotz kablovi


Willi Studer

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 years later...
7 minutes ago, Willi Studer said:

..... mada imaju drugačiju aromu. Klotz je tu detaljniji i manje povučen a Mogami je fuidniji.

koristio sam jedno duze vreme i mc 3000 i mc 5000, po mom ukusu su svakkao ovi kablovi....svaka preporuka i sa moje strane neobaveznog korisnika....

 

mmmm. kao da govorimo o nekom divnom i ukusnom jelu.....ili sam ja samo gladan....

 

Sory on off-u

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim Klotz ali AC110. Imam i Mogami. Probao sam i Wireworld luna 7 i Qed Performance Audio Graphite. To je sve što sam koristio a ima kakvo takvo ime i prezime. Klotz koristim sa Amphenol činčevima i sa ordinarnim Neutrik (koje treba malo doraditi špicastim kleštima).

Klotz je svakako to što mi najviše prija. Mogami je malo mlitav. Ostali vrište i šuškaju.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
28 minuta ranije, Mingus,Mingus said:

Tema je stara ali samo jedno ptanje .U oglasu na kp navodi da nisu Kineski.Da li su ovi kod nas u prodaji orginal.https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Kablovi/KLOTZ-Profesional-interkonekt-2x1-5m-Germay-POVOLJNO-89817320-oglas.htm?filter_id=504044503

https://www.psp.rs/klotz-ais-my206sw

Javi se Darku, i bices jako zadovoljan. Uradice ti profesionalno. Momak je od reci.

Koristim ih i ja. Zadovoljan sam.

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, Willi Studer said:

Nisu popularni jer ih je isprobalo malo članova sa mešovitim utiscima. Imali smo vrlo dobar feedback na isto tako jeftin a dobar Mogami.

Ja ih koristim u vezi 2 snagasa (7 komada) i AVR koje je pretpojacalo.

Duzine su oko 120 cm.( svih 7 kom).  Kod mene su se fino pokazali.

Mogami nisam  probao, mada sam i o njima razmisljao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...