Jump to content


CD player dilema???


don

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

....ima isti deck kao ja i ja mu kažem ubaci u njega kasetu i pusti malo da svira,kad ono Å¡ok!!!Muzika je lepÅ¡e zvuÄala nego sa cd player-a,bass dubok i jak,visoki taman,ma sve je zvuÄalo kako treba.

Ako to voliÅ¡ onda je za tebe Philips CD 650. OdliÄan plejer, veoma solidno napravljen, laser nabavljiv, a svira tako kako si opisao da voliÅ¡.

Link to comment
Share on other sites

sad sam se vratio sa sluÅ¡anja DENON DCD 1550 AR ,prebacivao sam mu pesme od prve na poslednju i obrnuto,kreni,stani,ugasi,upali,kuckao ga.ma nema Å¡ta mu nisam radio i radi kao singerica,a izgled je MINT,tako da sam ga uzeo pod miÅ¡ku i doneo kući.UkljuÄujem ga u sistem ovih dana kad dobijem policu i zvuÄnike,a do tada evo barem slika komponenti,koje sam kupio u poslednjih nekoliko dana:

 

big_14467428_IMG_2792.jpg

big_14467428_IMG_2795.jpg

big_14467428_IMG_2807.jpg

big_14467428_IMG_2811.jpg

big_14467428_IMG_2828.jpg

CAM00717.jpg

CAM00718.jpg

CAM00719.jpg

Link to comment
Share on other sites

Koliku kolekciju originalnih CD-ova imaÅ¡? Pogledaj i kvalitetnije DVD plejere. Mada bih ja sve ovo zaobiÅ¡ao i kupio DAC. Ako baÅ¡ hoćeÅ¡ CD plejer imaÅ¡ NAKAMICHI CDP-2, mislim da ga BokiTokiVoki ima. Ili neki Sony ESD (555, 557). Nisu ni ti Philips loÅ¡i. Ali to su uglavnom prevaziÄ‘ene priÄe.

Link to comment
Share on other sites

Koliku kolekciju originalnih CD-ova imaÅ¡? Pogledaj i kvalitetnije DVD plejere. Mada bih ja sve ovo zaobiÅ¡ao i kupio DAC. Ako baÅ¡ hoćeÅ¡ CD plejer imaÅ¡ NAKAMICHI CDP-2, mislim da ga BokiTokiVoki ima. Ili neki Sony ESD (555, 557). Nisu ni ti Philips loÅ¡i. Ali to su uglavnom prevaziÄ‘ene priÄe.

Imam oko 300 cd -ova, a originala ako se ne varam oko pola toga,ne znam taÄno,mrsko mi je da brojim.

Link to comment
Share on other sites

Ma samo zbog rituala stavljanja diska, Äitanja omota dok se disk vrti isl. se isplati uzeti plejer.

DoduÅ¡e ja planiram nov iako imam i zvuÄnu xonar dx i dac.

 

A kad budem baš mogao da se otvorim onda ću preći na analogiju.

ÄŒestitke na kupovini, baÅ¡ je lijepo naći tako oÄuvan uredjaj odnosno nije mi jasno Å¡ta rade ljudi sa uredjajima koji izgledaju kao da su iz kontejnera izvadjeni.

Link to comment
Share on other sites

Ma samo zbog rituala stavljanja diska, Äitanja omota dok se disk vrti isl. se isplati uzeti plejer.

DoduÅ¡e ja planiram nov iako imam i zvuÄnu xonar dx i dac.

A kad budem baš mogao da se otvorim onda ću preći na analogiju.

ÄŒestitke na kupovini, baÅ¡ je lijepo naći tako oÄuvan uredjaj odnosno nije mi jasno Å¡ta rade ljudi sa uredjajima koji izgledaju kao da su iz kontejnera izvadjeni.

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...