Jump to content


Foobar2000


arnage

Recommended Posts

1 sat ranije, Father said:

Na žalost, ne mogu da potvrdim da sam razumeo šta si želeo da kažeš u poslednjem postu i kojih procesa je to kod. Da li lista svih akcija kroz koje prođe podatak kada se uključe svi pluginovi iz citiranog posta ili ...???

Ako može pojašnjenje sa MATRIX jezika na Srpski.

I meni se čini da je KS lošije zvučeći od WASAPI class 2 USB drivera iz poslednjeg update-a koji je komentarisan neku stranu ranije.

Šta sugeriše, zamolio bih za jasniji odgovor. Hvala

Pa KS nije driver. Ako se koristi isti drajver onda moze biti KS vs WASAPI.

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, Father said:

Na žalost, ne mogu da potvrdim da sam razumeo šta si želeo da kažeš u poslednjem postu i kojih procesa je to kod. Da li lista svih akcija kroz koje prođe podatak kada se uključe svi pluginovi iz citiranog posta ili ...???

Ako može pojašnjenje sa MATRIX jezika na Srpski.

I meni se čini da je KS lošije zvučeći od WASAPI class 2 USB drivera iz poslednjeg update-a koji je komentarisan neku stranu ranije.

Šta sugeriše, zamolio bih za jasniji odgovor. Hvala

Nope, win audio pipe je mnogo kompleksniji od par linija koda. To se odnosilo samo na pomenute snippete u citiranom postu.

Može da sugeriše dalju izolaciju mašinskog nivoa od aplikacija što isključuje svaki dodir sa Kernelom. 

4 sati ranije, Vlajo said:

Koliko sam ja čitao ovo je kod za utvrdjivanje ranjivosti u vezi Meltdown / Spectre problema ...

MOžda grešim ?

hmmm postovan kod nije provera ranjivosti već The Spectre kod.

Hvala na linku ali prvi post koji sam pročitao na početku piše da je u pitanju Javascript i ugasio sam tab. Javascript je browser side jezik i sam za sebe ne može ništa ni jednoj mašini da uradi.

Link to comment
Share on other sites

Ovde sam ja kačio podešavanje DSD-a pa možeš da ispratiš od te strane i slike koje sam postavio. Naravno kod mene je driver za Oppo, ali isto je, manje više. Moraš da izabereš DSD:WASAPI da bi ti DSD išao native prema daku, a ne kroz PCM.

Pogledaj i kako je podešena DSD kartica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...