Jump to content


Foobar2000


arnage

Recommended Posts

17 minuta ranije, arnage said:

Nemaš ti šta bilo kome da objašnjavaš - to je osnovni problem. Samo ga ne shvataš.

Ovde se pričalo u normalnom i opuštenom tonu dok se ti nisi pojavio i počeo da pretiš napušavanjem, to što si post ispravio ne menja suštinu, al' ima ovde i "službenih lica", pa ćemo i njih da pitamo ko šta nije shvatio...

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, Zexx said:

Ovde se pričalo u normalnom i opuštenom tonu dok se ti nisi pojavio i počeo da pretiš napušavanjem, to što si post ispravio ne menja suštinu, al' ima ovde i "službenih lica", pa ćemo i njih da pitamo ko šta nije shvatio...

Pričale su se laži i izmišljotine vas par fosila i ništa više. Nema ničega normalnog u tome. 

Shodno iskustvu u "komunikaciji" sa vama, prvo sam lepo upozorio. A onda si ti iz vedra neba uleteo, ničim izazvan i počeo da vređaš. I hoćeš sada da kažeš da nisam bio u pravu da prvo upozorim...

A da nisu ta "službena lica" koja su dala moju e-mail adresu vama fosilima kada je poslednji put bila ovakva situacija, pa ste pokušavali da mi se ulogujete u FB profil i tražili me po Internetu? To je bre poremećeno. I vi ćete meni da držite lekcije o ličnošću...

Hajde, otkači se, budi dostojan svojih godina kojima se dičiš.

Link to comment
Share on other sites

17 minuta ranije, arnage said:

Pričale su se laži i izmišljotine vas par fosila i ništa više. Nema ničega normalnog u tome. 

Shodno iskustvu u "komunikaciji" sa vama, prvo sam lepo upozorio. A onda si ti iz vedra neba uleteo, ničim izazvan i počeo da vređaš. I hoćeš sada da kažeš da nisam bio u pravu da prvo upozorim...

A da nisu ta "službena lica" koja su dala moju e-mail adresu vama fosilima kada je poslednji put bila ovakva situacija, pa ste pokušavali da mi se ulogujete u FB profil i tražili me po Internetu? To je bre poremećeno. I vi ćete meni da držite lekcije o ličnošću...

Hajde, otkači se, budi dostojan svojih godina kojima se dičiš.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Zexx said:

 

Nemaš ti to. Kao ni dostojanstva i dovoljan vokabular da koristiš reči.

Hoćeš sada i smajlije da upotrebljavaš kao tinejdžeri?

Krivo mi je samo što si se ovako naguzio bez veze... ali eto, kada se guziš, nemoj da kukaš kada te neko naguzi.

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, arnage said:

Nemaš ti to. Kao ni dostojanstva i dovoljan vokabular da koristiš reči.

Hoćeš sada i smajlije da upotrebljavaš kao tinajdžeri?

Krivo mi je samo što si se ovako naguzio bez veze... ali eto, kada se guziš, nemoj da kukaš kada te neko naguzi.

"I vi ćete meni da držite lekcije o ličnošću... "

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, Zexx said:

"I vi ćete meni da držite lekcije o ličnošću... "

Bravo, uspeo si da iskoristiš moje reči umesto svojih. Napreduješ u odnosu na desetogodišnjaka.

Hajde da te ispreskačem još malo, pa možda se vratiš na svoj intelektualni nivo i nastaviš da vređaš... Iskreno se nadam da ti je bilo dovoljna lekcija...

Ili ćeš i ti da kreneš da me tražiš po Internetu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Treba mi pomoc u vezi fidelizera i foobara. Laptop je i5, 8 gb kad stavim na fidalizeru podesavanje na audiophile i prioritet na low pusta celi 3-4 min muziku i prekine i moram onda komp da gasim  na dugme,.probao sam i setovanja za foobar u fidelizer uputstvu ali isto se dogadja i na wasapi eventu i ks drajverima. A plejer mi radi i na purist i prioritet na normal. Ali priorited  bi dao u slusanju foobaru. Foobar mi radi normalno kad u fidalizeru namestim  setovanje na minimalist i prioritet low. 

Link to comment
Share on other sites

Snasao sam se. Pravio se problem kad ucitam u fidelizer da podize foobar.sad samo podesim na najace setovanje fidelizer ali bez ucitavanja i jednog plejera. Pa kad fidelizer zavrsi setovanje sistema  pokrenem kao Aplejer web i foobar kontrolisem preko foobar 2000 controlera i sljkaju oba bez problema. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Treba biti svestan da te stvari koje Fidelizer i slični programi nikada nisu poželjni. Zato što se primitivnim i zastarelim metodama mešaju u operativne procese koje prosto ne podržavaju/razumeju i tu dolazi do konflikta.

Ma šta koji fosil tvrdio, na win10 treba slušati na DS isključivo, osim ako proizvođač DAC-a nije drugačije naglasio i obezbedio odgovarajuće drajvere.

Ostali prosto hoće da na bilo koji način ostanu na tržištu pa makar obmanjivali korisnike svojim tupavim softverima i metodologijom od 15+ godina.

Link to comment
Share on other sites

On 3/22/2019 at 10:07 PM, arnage said:

Treba biti svestan da te stvari koje Fidelizer i slični programi nikada nisu poželjni. Zato što se primitivnim i zastarelim metodama mešaju u operativne procese koje prosto ne podržavaju/razumeju i tu dolazi do konflikta.

Ma šta koji fosil tvrdio, na win10 treba slušati na DS isključivo, osim ako proizvođač DAC-a nije drugačije naglasio i obezbedio odgovarajuće drajvere.

Ostali prosto hoće da na bilo koji način ostanu na tržištu pa makar obmanjivali korisnike svojim tupavim softverima i metodologijom od 15+ godina.

Moram te pitati,  o čemu ti ovo pričaš? 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, džonibigud said:

Dobro, nije problem ako ne umeš da objasniš o čemu je reč u tvom postu. U svakom slučaju hvala ti. 

Razume ko treba da razume.

18 minuta ranije, gandjelic said:

Ko je ova spodoba arange ardange kako već?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 

arnage

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Pre neke dve ili tri nedelje sam uradio update na tadašnju stable verziju na Win10 aktuelne verzije. 

Stvarno lepo zvuči. Ništa ja tu ne bi dirao...

Iskreno, slušam sa uključenim audio drajverima Bang&Olufsen na HP Omen laptopu na oko 60% sistem glasnoće i JBL slušalicama... Znam da nije zahtevno.

Ali samo hoću da slušam muziku, ništa drugo me trenutno ne zanima...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nisam siguran da li je ovo uopšte moguće, možda će neko znati.

Iman Foobar, najnoviju verziju instalisanu na laptopu, sa svim meni potrebnim plugin-ovima i skinom (temom) koji mi se dopada.

U međuvremenu je upgradeovan desktop PC. Na njemu je bila identična verzija foobara koja je izgubljena sa formatizacijom diska.

Da li je moguće, posle reinstalacije foobara na desktopu, preneti sve pluginove i temu (skin) a da se ne radi ponovo ručno instalacija jednog po jednog plugina i teme ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...