Jump to content


Foobar2000


arnage

Recommended Posts

OrezRUo.jpg

 

 

ikmKfoM.jpg

 

 

Verzija Kameleona sa dodatcima Lyric show 3 ,Waveform Seekbar i Track infom.Osim toga u odnosu na originalnu verziju promenjen je izgled komponenti,zamenjeni "ruzni" walpaperi,ubacene najnovije(stabilne) verzije komponenti,kao i najnovija verzija foobara 1.3.8.

 

 

http://www.mediafire.com/download/zocaxcojir3ymha/foobar2000%283%29.7z

 

Moze ovaj Alek.

Link to comment
Share on other sites

Skini ovde foobar(najnovija 1.3.6 sa preradjenim DarkOne4 skinom) http://www.mediafire.com/download/l6kbwro3buuj34c/foobar2000.zip

 

Udji u Menu(taster zaokruzen crvenim) pa  file - preferences , pa Media Library

 

p2Df1L1.png

 

pa podesi gde ti je muzika(kod mene je D/music). Na taster add dodaj tvoje mesto muzike,pa onda Apply(neko vreme ce ucitavati muziku i kad se pojavi monitoring spremno je za slusanje), a ovo moje d/music obrisi(jedino ako ti je muzika na istom mestu na disku - onda ne diraj nista).

 

QTRDorl.png

 

Sto se slika tice ubacujes ih u folder zajedno sa pesmama

 

7sE6Sqk.png

 

 

i to tako da sliku izvodjaca preimenujes u artist ,a sliku albuma u folder .Rezolucije slika bi valjalo da su sirina i duzina iste 500x500 i slicno.

 

I to bi bilo to.

 

 

Ili ovaj.

Link to comment
Share on other sites

Mozda ovaj.

 

Ovaj mi zeznuli uf,a nem bekap.

 

Imam ja. Ćeš?

 

Ali taj Zetro 2.9 sam uzeo da prepravljam sa foobarom 1.3.8 u portabl. To je onaj screen sa prethodne strane.

 

Dosta sam već odradio, ispravio neke bugove, formatiranja, ubacio opcije, izbacio gluposti poput play count... UÄi se i radi se. Sada prepravljam Genre listu.

 

Kad bude gotovo okaÄiću negde...

 

Aleksandre, možeš i da pinuješ foobar exe u taskbar da ne juriš folder svaki put, a on može da bude bilo gde.

Link to comment
Share on other sites

ZaÅ¡to mi kada uvuÄem cue albuma (i podeli mi pesme) zvuÄi dosta tiÅ¡e, nego kada uvuÄem samo FLAC fajl?

 

Mislio sam da cue fajl služi samo da podeli na pesme :roll:

Verovatno zato Å¡to u *.cue fajlu imaÅ¡ i ReplayGain informacije.   

Link to comment
Share on other sites

Gosn Denis - obelezite fajl(ove) , desni klik mausom (otvara se tabela) - ReplayGain(dovedete kursor mausa,otvara se nova tabela),na dnu tabele remove replaygain information from files,klik na to i gotovo.

 

Ja vam preporucujem da ga ostavite ukljucenog(ReplayGain),jer 11db vishe od 89db(normal) je bas velika buketina,dinamik range je verovatno oko 5.

Noviji albumi se u velikoj meri pojavljuju sa replay-om jer loudness war "razbija".

 

Kod mene su svi fajlovi sa replay-om.On samo regulise jacinu,ne utice na kvalitet zvuka i kad slusam vise albuma jacina zvuka je ista.

 

phil_04.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sad ti slaze albume po abecednom redu.

 

Udji u opcije - media library - instaled media library viewers - levi klik na album list ,potom sa desne stane - activate.

 

U plej listama ce se pojaviti Library viewer selection .Klik na to i pojavice se izvodjaci po abecednom i albumi po godinama.

 

cN5jODN.png

 

Ovde skroz levi prozor klik na PL pa Library Viewer Selection .

 

Kod ovih foobarova koje sam ja budzio imas Autoplay listu koja ce ti sama po automatizmu sloziti izvodjace po imenima i albume po godinama.Sve sto treba je da u opcijama - Media library - Music folders - Add...   ubacis mesto sa diska gde ti je muzika,zatim aplly dole desno  i Autoplaylist ce ostalo sama da odradi.Kod svakog novog ubacivanja muzike automatski ce ubaciti i izvodjaca i album na odgovarajuce mesto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...