Jump to content


Pomoc oko osvetljenja police ?


skomirendalica

Recommended Posts

Pozdrav , kupio sam skoro jednu Pioneer policu za komponente Pioneer audio component system. U prilicno je losem stanju , tj nije nigdje slomljena , ali iskrzana i tako neke sitne popravke moraju da se urade. Posto je polica zatvorenog tipa , tj nije sad ali bice :)) Odlucio sam da ugradim 2 tanka ventilatora kao za kompjuter na bocnim stranama police i da polica ima svoje napajanje i utikac za struju ... 

Osim toga , kad vec sprovodim struju u polici , hocu da stavim na 2 police unutra po 2 tanke neonke svijetlo plave boje , dakle ili neonke ili neke tanke Led kao konope svijetlece. Ali ne znam kako da kucam na googlu da to pronadjem i narucim , jer sve sto sam uspio da nadjem su kao LED STRIPES , a to nije to .. 

Ima li neko neki savjet kako da kucam na netu da to pronadjem , neki sajt gdje to mogu da narucim , neki savjet u vezi toga itd ? 

Takodje zanima me neko dugorocnije resenje da nisu neke sijalice koje crkavaju na svakih pola godine , pa nema veze iako su skuplje. 

Hvala unaprijed i samo molim bez komentara " sto ce ti to " , " ne treba ti to itd " 

Pozdrav svima ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...