Jump to content


potreban savet pri kupovini


Gitarzan

Recommended Posts

gramofon je novije serije ima i verzija mk2 inaÄe radi se o poznatom preprodavcu, cena je kopirana sa nemaÄkog ebay gde ide i viÅ¡e ali tamo je standard priliÄno veći i nema veze sa naÅ¡im, malo je Äudna priÄa kupovina za prijatelja poklon za toliko para , mislim da kod nas neće dobiti ove pare ovaj preprodavac.

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao na forum :wave2

ÄŒudno mi je da si, kako sam kažeÅ¡, potpuno neupućen u gramofone, a da si se odluÄio za kupovinu polovnog gramofona i to sa oglasa od nepoznatog Äoveka koji je najverovatnije preprodavac. Kupovina polovnog gramofona je samo za prave znalce.

TakoÄ‘e je malo Äudno da na poklon kupujeÅ¡ polovan gramofon??? Tim pre Å¡to u tom rangu cena (10% +/-) možeÅ¡ da kupiÅ¡ pristojan nov gramofon sa garancijom, raÄunom....

Link to comment
Share on other sites

Kupujem gramofon kao svadbeni poklon. Mozda jeste malo cudno sto sam se u tom slucaju odlucio za kupovinu polovnog,ali su me posavetovali da za novac koji imam mogu kupiti bolji gramofon koji je polovan nego nov.

Zadnjih dana iscitavam forume pa sam sad jos zbunjeniji nego na pocetku. Budzet nam je 300 EUR pa ako neko ima bilo kakav predlog gde uzeti nov,pristojan... :blush:

Link to comment
Share on other sites

...a možda Äovek samo poznaje svog prijatelja, pa zna Äemu će se obradovati.Respect za poklon!Predlažem da se posavetujes sa Gavrom koji radi servis i expert je za Thorens,možes mu ga i odneti na podeÅ¡avanje i servis gde ti može proceniti stanje.Od toga dosta zavisi zvuk,pa i zadovoljstvo prijatelja.Ja bih liÄno iÅ¡ao na td 160 sa SME ruÄkom,ali i na neke druge gramofone blizu ove cene ili malo skuplje,Sistemdek koji je poznat da je rival i dosta skupljim,ili Linn Axis koji su bolji gramofoni.Ono Å¡to se novo kupuje za te novce je skromnognog kvaliteta,zapravo zvuka.Prednost im je Å¡to su novi i to nije beznaÄajno,ali niÅ¡ta viÅ¡e.

Link to comment
Share on other sites

Taman sam hteo da ti odgovorim da je malo trulo da za svadbeni poklon Äovek nosi polovan gramofon kad videh novi post.

Izbor zaista jednostavan Pro-ject ili Rega.

U krajnjoj liniji niko ne može da garantuje da će taj konkretan torens zvuÄati bolje od novog Debut carbona ili RP1.

Link to comment
Share on other sites

Gde polovno za poklon pa jos svadbeni???

 

Evo ovo moze biti resenje za samo malo visu cenu od predvidjene.

 

http://www.kupujemprodajem.com/Project-Debut-Carbon-Ortofon-2M-RED-13943922-oglas.htm?filter_id=162707

 

za tih 350 jura dobijes Rega P1 bez zvucnice ili ProJect Carbon sa Ortofon 2M Red koja sama za sebe kosta 100 jura kad se pazari odvojeno.

 

Ako je bas polovno imperativ ovde imas ProJect Carbon malo koriscen + phono predpojacalo za ukupno 410 jura 

 

http://www.kupujemprodajem.com/ProJect-Debut-Carbon-Phono-Box-S-13799586-oglas.htm?filter_id=162707

 

Mozda mozes da se dogovoris da samo gramofon platis 300? Mada za jos 50 jura imas full nov neotpakovan.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ne zamerite sto tek sad odgovaram :blush: ..Inace izvecali smo da to bude novi Project Debut Carbon Ortofon 2M red preko KP za umanjenu cenu od 350eur,po preporuci gosn DayWalker.Vec smo ga rezervisali,preuzimamo u ponedeljak.Neizmerno hvala svima na savetima i preporukama..znacilo je!POZDRAVCINA! :cheers

 

 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...