Jump to content


Rotel RA-1070


wwweljko

Recommended Posts

Prije mjesec dana sam nudio zamjenu za moj sony i doplatu za ovaj rotel medjutim Acu nije bila interesantna ta zamjena dok se juce nije pojavio kupac za risiver tako da je danas otputovao za bg i odradismo kompezaciju na obostrano zadovoljstvo. Ja sam zadovoljan rotelom svira sa visatonom odlicno ..snage i detalja na pretek... mogu iskreno weljku da preporucim ovaj model i Aca koji je bio vise nego korektan

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je Drugar,ali kad ti kazem druga dva ce biti bolja od Jagerovog,pa posle ti njemu vadi mas.Do tada uzmesh Bowe za na pod,fali nam centar for.Ovaj Kajzer - Prsan samo zna da minira - igru,a Strile se bacio na grizenje - suareziranje od protivni fudbaleri.

 

Bice  i Bowe sada imam neke ozbljnije stvari da resavam.

 

Rotel je dogovaran u kobinaciji roba+kes tako da je to pilo vodu.

 

Prije mjesec dana sam nudio zamjenu za moj sony i doplatu za ovaj rotel medjutim Acu nije bila interesantna ta zamjena dok se juce nije pojavio kupac za risiver tako da je danas otputovao za bg i odradismo kompezaciju na obostrano zadovoljstvo. Ja sam zadovoljan rotelom svira sa visatonom odlicno ..snage i detalja na pretek... mogu iskreno weljku da preporucim ovaj model i Aca koji je bio vise nego korektan

 

Nadam se da cu imati vise srece u sledecem deljenju. 

Hvala jos jednom za feedback i uzivaj u ovom englezu.

Link to comment
Share on other sites

Kad već postoji tema da iznesem par zakljuÄaka Å¡to se tiÄe ovog pojaÄala nakon par dana sluÅ¡anja a to je da ovaj rotel zvuÄi fenomenalno za moj ukus il da budem precizniji u kombinaciji sa visatonom je odliÄna sinergija. Nevjerovatna dinamika i preciznost , strujno veoma potentan Å¡to mi je nedostajalo i već sam se bio bavio miÅ¡lju da predjem na neke druge kutije, medjutim ovo je neoÄekivano dobro i definitivno budi emocije. PotroÅ¡nja od 400 w , 6 tranzistora po kanalu i 40000 uf u filtraciji, damping faktor 400 je viÅ¡e nego dovoljno da pokrene svaki visaton i vjerujem da će da pogura sa lakoćom  većinu zvuÄnih kutija koje su teže za pokretanje. Siguran sam da ću biti miran jedno vrijeme Å¡to se tiÄe pojaÄanja i sad mogu da se poigram eventualno sa nekim drugim izvorom i kablovima , mada trenutno zaista nema potrebe da iÅ¡ta diram :)

 

Otvorio da zavirim kako to izgleda ispod Å¡asije;)

 

post-29243-0-15783300-1404242500_thumb.j

 

post-29243-0-89856900-1404242517_thumb.j

post-29243-0-73478200-1404242809_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...