Jump to content


Muzika za voznju


nkrgovic

Recommended Posts

Upravo stigoh iz Hellas.Jamiroqui,Stevie rRay Voughan,Lenny Kravitz,Police...bilo je svega pomalo ali odkad se stiglo na halkidiki pa do izlaska samo one and only za morske uslove Bob Marley Legend nije izzio iz Cd-a.Akunamatatata my friend,peace and love....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nema pravila. U kolima mi je CD case sa oko 40-ak albuma, od džeza, preko bluza i roka, do popa i elektronike. Sve zavisi gde sam krenuo, koje je doba dana i na koje sam uho ustao.:listen

 

P.S. I radio bi bio sasvim prihvatljiv da (ovde) ima radio stanica koje puÅ¡taju neÅ¡to iole normalnije.  <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://www.cosmicsounds-london.com/label/cs-34/cs-34.html

Ovo je ceo album, ima na originalnom vinilu, prilocno je redak i skup (razlog - svetski DJ ga jako puno traze, koriste ga u funk izvedbama), ima ga na reizdatom vinilu, uradjen remastering, dobro se cuje (za moj ukus malo previse digitalizovano) i na CD.

Sta god, po mom skromnom misljenju, jedan od najboljih albuma jazz muzike - uopste. Kuriozitet je da je to sa nasih prostora.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Moj trenutni favorit je matora TDK SA60 iz '87 sa probranim stvarima Leonarda Cohena, evo vrti se već par dana i nadrndani vozaÄi koji ne daju migavac, prže turbofolk na 1000w spuÅ¡tenih prozora, pretiÄu pred semafor, bezobrazno se guraju ispred pa trube i ne poÅ¡tuju prvenstvo prolaza mi viÅ¡e nisu problem. Totalna relaxacija!  :listen

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...