Jump to content


Muzika za voznju


nkrgovic

Recommended Posts

Ovisi od raspoloženja, ali evo je standardna postava mog vernog Philipsa (da da, DEK u autu, nema cd-usb-flaÅ¡-blutut budalaÅ¡tina :crno-na-belo ).

 

post-23165-0-56300900-1403094373_thumb.j

 

A spremam jednu kasetu ala 'talijanski posao, Matt Monroe i sliÄno, kad je zavrÅ¡im faliće mi samo Lambo i alpski put.  :roll:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup2

Ja nikada nisam "mirisao" Neil Young-a, a onda jednom prilikom (komedijant slucaj je uredio da to bude bas u Kanadi, odakle je N. Y. inace rodom) mi jedan kanadjanin ponudi CD "Harvest" na slusanje.

Uzmem ja to onako, cisto da ga ne bih uvredio, sa velikom skepsom...

BUM... ljubav na prvi pogled, i cini mi se najbolji album za prezentovanje opusa doticnog gospodina.

 

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ovaj fazon:

 

...

 

Ðха, ако хоћеш да Ñе Ñамоубијеш као ÐˆÐ°Ð¼ÐµÑ Ð”ÐµÐ°Ð½ÐµÑ...  :cry:

Идем у Ñреду у ЦГ па Ñам Ñе заинтереÑовао али Ñе одјављујем моментално.

 

ПС. Ðеима меÑта у колима!

Link to comment
Share on other sites

Ma samo da nije neka uspavanka...

 

Verovao ili ne (a ni ja nisam verovao dok nisam iskusio) "uspavanka" laganice mi najbolje leže ako treba dugo da vozim. Pre dve godine krećemo na more oko 22h, noć ladna, putevi pusti, moji saputnici već na IriÅ¡kom komirani, u dek ubacujem Ennio Morricone-a (The Mission   :crno-na-belo ) pa Marvin Gaye - What's Going On, sledi J.J. Cale, pa sa radija snimani smooth jazz... Nikad brže, lepÅ¡e, lagodnije, prijatnije i udobnije nisam stigao na more, gotovo da mi je bilo krivo Å¡to moram da Äekam 10 dana pa da ponovo vozim uz tako finu svirku.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...