Jump to content


Nordost Pure Silver 2 puta 2,5m


wwweljko

Recommended Posts

Imam ponudu da ovaj kabl uzmem u nekoj zameni .

 

https://www.kupujemprodajem.com/Nordost-Pure-Silver-2-puta-2-5m-13440820-oglas.htm?filter_id=39110

 

P.S. Potreban mi je kvalitetniji kabl za zvucnike.

Å ta je tu pitanje?

„Kvalitetniji“ od ovog koji dobijate u ponidi za zamenu ili...

Oprez: taj koji se pominje u opisu u oglasu je Äesto predmet veÅ¡tog preslikavanja...

http://www.dhgate.com/product/pair-nordost-pure-silver-audiophile-teflon/162521369.html#cps-5-5|null:8

Link to comment
Share on other sites

Evo da ti dam cene nekih silver zv.kablova:

-Oelbach 2,5 mm2 dužine 3m a cene 5e/m Å¡to Äini sa solidnim konektorima 50e,Å¡to Äini duži kabal,i mogućnost da konektore prilagodiÅ¡ svom sluÄaju.

Razmisli,i posluÅ¡aj dotiÄni koji ti je ponuÄ‘en,naroÄito obrati pažnju da li izdiže srednje a potiskuje bas i visoki spektar

:thumbsup2:wave2

Link to comment
Share on other sites

Kako se zna da gore pomenuti nisu original, al ne ono konektori...sta tacno, kako proveriti. i kako treba da izgleda original.

Izludjuje me to sa kopijama kablova, i meni su zapali za oko ali se , na svu srecu, zamena nije dogodila...jos.

Link to comment
Share on other sites

Evo da ti dam cene nekih silver zv.kablova:

-Oelbach 2,5 mm2 dužine 3m a cene 5e/m Å¡to Äini sa solidnim konektorima 50e,Å¡to Äini duži kabal,i mogućnost da konektore prilagodiÅ¡ svom sluÄaju.

Razmisli,i posluÅ¡aj dotiÄni koji ti je ponuÄ‘en,naroÄito obrati pažnju da li izdiže srednje a potiskuje bas i visoki spektar

:thumbsup2:wave2

 

Znam ja cene i sve to ali znas kakvi smo mi , hocemo neto sto vredi 100e da platimo 30e i to kroz kompenzaciju.

Da nije zene i deteta lako bi ja za kablove ali mislim da treba povuci nekad crvene linije.

Link to comment
Share on other sites

Kako se zna da gore pomenuti nisu original, al ne ono konektori...sta tacno, kako proveriti. i kako treba da izgleda original.

Izludjuje me to sa kopijama kablova, i meni su zapali za oko ali se , na svu srecu, zamena nije dogodila...jos.

 

1. Ne znam da postoji Nordostova linija Pure Silver plave boje. Postoji linija Blue Heaven ove boje.

2. Zašto ne gledati terminaciju i konektore? Nordost je fabrički terminisan svojim konektorima i bužirom na kome piše ime firme i kabla. Ne vidim razloga da Nordost stavi kineski bužir i banane marke "Palic". AKo je to uradio vlasnik, onda kabl nije "bukvalno kao nov".

3. Ebay je prepun ovih i sličnih "Nordosta" iz Hong Konga.

Link to comment
Share on other sites

1. Ne znam da postoji Nordostova linija Pure Silver plave boje. Postoji linija Blue Heaven ove boje.

2. ZaÅ¡to ne gledati terminaciju i konektore? Nordost je fabriÄki terminisan svojim konektorima i bužirom na kome piÅ¡e ime firme i kabla. Ne vidim razloga da Nordost stavi kineski bužir i banane marke "Palic". AKo je to uradio vlasnik, onda kabl nije "bukvalno kao nov".

3. Ebay je prepun ovih i sliÄnih "Nordosta" iz Hong Konga.

E upravo takav odgovor sam hteo. Nisi me razumeo, nisam mislio ne pominji konektore, nego sam mislio da se objasni to oko konektora, kao sto je sad uradjeno. Znaci Nordost ne postoji fabricki sa ovakvim Palic konektorima nego samo original..koji je logicno drugaciji.

Hvala, zamalo da i ja fasujem...na isti gajtan.

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da je oglas na koji uputih poÄetkom thread-a veoma dobro „upakovan“... Odaje ga pair stvari ali...

20140616_000248_THIS_KID_1.jpg

Jel to znaci da je i ovakav sa ovim konektorima NEpravi...

 

post-11811-0-36860200-1403338239_thumb.j

 

I kako onda sad kupiti polovan ( kod nas zastupnika nema) i znati da nisi dobio prstenac..

Link to comment
Share on other sites

Za poÄetak, pokuÅ¡aj da u Nordostovom katalogu ili na veb sajtu pronaÄ‘eÅ¡ bilo koji njihov kabl bebi plave boje. ;-)

 

Za poÄetak, pokuÅ¡aj da u Nordostovom katalogu ili na veb sajtu pronaÄ‘eÅ¡ bilo koji njihov kabl bebi plave boje. ;-)

Tesko...ima samo slicno..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...