Jump to content


Tozina kuhinja


Toza

Recommended Posts

Ne baš sa takvim sapa crijevima. Ova su od običnog čelika za hladno valjane trake.

Dabić koristi feritni čelik tj. crijeva od feritnog čelika.

 

Pominjali smo ih i ranije. Čak sam i probao nešto da majmunišem s njima kad sam pravio zvučničke i nije mi se dopalo pa sam se ipak odlučio za širm. Mada, u tom trenutku su ostali kablovi u sistemu bili boranija pa nisam ni mogao da steknem valjan utisak. Evidentan je bio vazduh, ali i nedostatak dinamike. Pošteno, nisam imao ni živaca da sačekam da se žice usviraju tako da zapravo i nemam pojma kako izgleda s njima. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

On 27.4.2016. at 19:55, zveroguster said:

Ajde DIY-eri pomazite, gde kupiti kabl sa dobrim, gusto pletenim sirmom?
Nisam verovao da ce mi ovo biti problem, ali eto...
Razmisljam i ovim da oblepim plus, sta mislite?

https://www.kupujemprodajem.com/Traka-za-sildovanje-popust-na-kolicinu-17087962-oglas.htm?filter_id=

obican bakarni, gusto pletemi shirm potrazi u bilo kojoj bolje opremljenoj prodavnici elektro opreme, ima od 6, 10, 20 mm...Elektricari ga koriste za uzemljenje, i moze bilo koja duzina

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, zveroguster said:

Hvala Milovane, ali obidjoh citavo Pancevo i ne da nema toga sto preporucujes nego nema ni sirmovanog kabla iz kojeg bih ga izvukao. :unsure:
Nekako sam uspeo da izboksujem par metara od firme sa gornjeg linka.

Da li imas neku konkretnu prodavnicu da preporucis? 
Nije bitno koje mesto je u pitanju.
Sombor, kontaktiraj Impulsa jer ja ne znam kako se zove-( u blizini pruge) a kupovao sam neke druge stvari - zice u njoj. Pre par meseci je i kod mene u Kuli bilo toga prilicno,i to u maloj radnji, mogu se raspitati...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...