Jump to content


Tozina kuhinja


Toza

Recommended Posts

1 sat ranije, Toza said:

Nisam ja to izmislio. Na dva potpuno ista kabla stavljeni su na jedan pozlaćene kopije oyaide, a na drugi manji hi fi tuning kao šuko i iego bakarni kao iec. 

U pitanju su bili akrolink kablovi, tj kabl koji je bio u dužini od 1,8m pa prepolovljen.

Kombinacija kopija je potukla originale do nogu. Svjedoci mogu da kažu, ako hoće.

Da bih sebi to potvrdio, isto sam uradio, tj postavio iste kombinacije i na moje kablove, koji su takođe potpuno isti i opet ista stvar. Glatko u korist kopija.

E, a onda smo stavili furutech i opa, to je bilo to. Tek se onda vidjelo koliko su i jedna i druga kombinacija bile loše. Furutech je glavni baja što se tiče konektora. Furutech providna kućišta, pozlaćeni. Oznake ne pamtim (po običaju).

Prisutni mogu da potvrde i moje oduševljenje sa samom konstrukcijom furutech konektora. Sve je kako treba. Plus što su zvučno superiorni.

Da nismo probali pa i da ti poverujemo ;)

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, ab said:

Boze me sacuvaj, poceo lov na vestice usred bela dana.

Jesam li ja pravio taj konektor ili sam ja distributer? Ili kriv sto je nemac srpskom trzistu uvalio falicnu turu koju mislim da ne bi mogao na zapadu tako da uvali. Ajde nadjite jedan takav primer posvedocen od korisnika sa zapada?

Jesi li ti Dejane vracao nekome pare za crknuto M2Tech EVO baterijsko napajanje koje si vise puta preporucivao isto kao i ja ovaj Ultimate HiFi Tuning da je dobro zvuceci?

Zorane, vrati taj konektor sa punim pravom i uzmi taj mali suko ili IeGo ili sta god ti se svidja. Trazi ako treba novac natrag.

 

pomesao si me sa nekim.....i ja necu potrositi ni ovo ni bilo koje drugo vece da dokazem da nisam prepporucivao nikad nikome m2tech napajanje (ja ga nemam vec imam Impulsovo).

 

a ja vrlo vodim racuna sta ovde preporucujem.....za razliku od tebe ......i kao sto vidim imas jos "dobrih" saveta za Zorana :plakanje

pored tebe advokati ce ostati bez 'leba :P

 

SVIMA SVE NAJBOLJE I ZIVI I ZDRAVI BILI...........odoh na rusku i sarmu sto i vama zelim!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...