Jump to content


Arcam irDAC


D i g i t a L

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad vec putujete svetom,svratite do Izrael-a tamo je Teddy Pardo.Kažu neki da mu je Dac bolji zvuÄno od Naimovog n-Dac a.Kom je daleko da pali auto Äovek ima direktnu prodaju preko interneta kojom i postiže neverovatan odnos cene kvaliteta,jer se izbegavaju mnogobrojni posrednici i troÅ¡kovi marketinga velikih brendova.Pritom je proizvod ipak brend i mnogo se bolje finansijski prolazi i naknadnim prodajama nego sa diyerskim projektima.Proizvodi se nude uz full money back garanciju,pa ako ne zasvira zadovoljavajuće shipping i pristojba državi je troÅ¡ak probe.

Link to comment
Share on other sites

Ljubo, meni deluje kao da smo u paralelnim realnostima, sa totalnim nerazumevanjem stvarnog stanja stvari.

Jedino što još mogu da uradim je da te pozovem kod mene kući, i da sam vidiš da tu interesa NEMA.

Stvarno ne znam sta bih ja radio kod tebe kući?!?

Nije meni teško da se izvinim, ali tvoja PP koju si okačio nema veze sa logikom...

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne znam sta bih ja radio kod tebe kući?!?

Nije meni teÅ¡ko da se izvinim, ali tvoja PP koju si okaÄio nema veze sa logikom...

 

Nema veze sa tvojom logikom, koja kaže da svako ko posećuje forum ima neki (makar skriven) interes. Jesi li nekada Äuo za hobi?

 

OK, da ponovimo:

 

 

JoÅ¡ jednom se samo pokazalo i dokazalo da Boki koristi ovaj forum iskljuÄivo za liÄnu korist. Porediti neke no name kineske proizvode sa DAC-om poput Arcama (ili upiÅ¡ite neki drugi brend name) je naravno potpuno besmisleno.

Ali ako Boki može da zaradi od toga, onda je ok.

 

 

Ne znam, treba neko da mi objasni, da li je kleveta tekovina demokratije?

Link to comment
Share on other sites

U poslednje 2 strane sam jedini i pisao na temu, ali je izgleda pravo na slobodno mišljene POPTUNO ukinuto ovde. Čim se tebi i distrubeteru neko mišljenje ne sviđa, ospete paljbu.

 

Ti si taj koji piÅ¡e mimo teme i svodi raspravu na liÄni nivo. Zar stvarno ne želiÅ¡ da napiÅ¡eÅ¡ zaÅ¡to podmećeÅ¡ lažne optužbe?

 

Pozvao sam te da dođeš da bi video isto ono što su i videli svi koji su bili kod mene:

posedujem:

1. pojaÄalo Pioneer A-717 MkI

2. CD player Nakamichi CDP-2A

3. tjuner Onkyo T-9060

Navedene uređaje sam nabavio 2000. godine i od tada su u mom posedu (14 godina). Niti sam neki prodavao, niti sam druge kupovao.

Pravio sam (hobi DIY) preamp NS10 i zvuÄnike, za koje postoje teme u Samogradnji i Gotovi Projekti, i to je to. 

Link to comment
Share on other sites

Digital, sa zakasnjenjem ti cestitam na kupovini i nadam se da si zadovoljan i uzivas u muzici.

 

Izvinjavam se na sledecem off-u, ali vas molim da mi objasnite nesto:

 

Vidim da postoje 2 modela iste cene - airDAC i irDAC. Zar nije prakticnije uzeti airDAC i time se resiti USB kabla i dobiti na mobilnosti koju obezbedjuje wifi konekcija? Pustanje muzike sa desktopa, laptopa, telefona... je prakticnije i laske jer je bezicno.

 

Gde je caka?

Link to comment
Share on other sites

Digital, sa zakasnjenjem ti cestitam na kupovini i nadam se da si zadovoljan i uzivas u muzici.

 

Izvinjavam se na sledecem off-u, ali vas molim da mi objasnite nesto:

 

Vidim da postoje 2 modela iste cene - airDAC i irDAC. Zar nije prakticnije uzeti airDAC i time se resiti USB kabla i dobiti na mobilnosti koju obezbedjuje wifi konekcija? Pustanje muzike sa desktopa, laptopa, telefona... je prakticnije i laske jer je bezicno.

 

Gde je caka?

 

Hvala drugar,vise sam nego zadovoljan i veri mach uzivam u muzici.

 

Sto se cake tice,Air je prakticniji,Ir nesto bolje svira,na vagi ista cena.Pa koga sta zanima.

Link to comment
Share on other sites

Hvala Zvukoljube! Uvek mora da bude neki trade-off! Bas su ga glupo osakatili, teoretski je airDAC (tj. wireless varijanta) mnogo bolje i prakticnije resenje.

 

Edit. Sad videh tvoj post Digitale. Drago mi je da uzivas u muzici, to je najbitnije. Sad mi je jasno zasto vise pricate o irDAC-u. Steta sto su osakatili airDAC.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Stigao je IrDac i u moj sistem.. :thumbsup2

Trenutno imam kod sebe njega i DacMagic(koji sam prodao ali jos kod mene par dana).Prvi utisci su da obican FLAC i WAVE zvuÄe dosta razliÄito..valjda zato Å¡to ga DacMagic usempluje. Meni prirodnije zvuÄi Arcam i rekao bih dosta soÄnije,ponajvise primetim na vokalima...Sa Hi rezom sam tek poÄeo da se igram i  prosto je neverovatno Å¡ta izlazi napolje  :facehearts  ... Koristio sam i NAD 542 kao transport ,a probao sam i  da digitalno izadjem iz Dacmagica u Arcam,to je već neka boleÅ¡tina ispala :).Ovaj minijaturni daljinac mi sad kontrolise i Arcamov amp ,tako da je super upao..

 

Zahvaljujem se Simi na strpljenju  i smernicama i  Vlajku koji me je zasuo linkovima i dao odliÄna uputstva za podeÅ¡avanje usb porta,drivera,firmwera i ostalog fenseraja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...