Jump to content


Arcam irDAC


D i g i t a L

Recommended Posts

Briga tebe Abax kad CDM1 ima rupu u misionarski polozaj, a ne ko CM1 u dogi.   :wave2 Ocu Krsha za Patent Attorney.

Jes vala, pozadi je Krsh, predji u misionare.

 

Nego, cujem da je taj IrDac fina spravica, kako bi to sljakalo na Mac-u bez drivera i na Audirvani, koja su tada podesavanja kada nema Asio?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A str ako bude lepÅ¡i nego moj žaliću se - da znaÅ¡  :)

 

Danas stiglo napajanje i milozvucno sviri vascjeli dan.Kinez je posle 15 minuta osho na klupu.Ne bih nesto davio sa opisom razlike u zvuku,to su lepse od mene odradili drugari Willi i Strile u ovoj temi  http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/25056-linearno-napajanje-za-dac/page-3?hl=%20linearno%20%20napajanje meni ostaje samo da se slozim sa njima i da dodam da je solidno manja ostrina visokih i muljanje niskih na B&W,srednji su i dosad bili dobri,jako detaljni,a sad su dobili i jasniji i cistiji zvuk.Do sada su zvukovi instrumenata zvucali pomalo konfuzno,zamesano,STR je uveo red i napravio organizaciju.Izgleda da je naponski deo u DAC-u ipak solidno odradjen,jer nije bilo nekih drasticnih razlika u nekim od delova zvuka,ali generalno solidna poboljsanja su u svim deonicama i to generalno solidno bolje zvuci  tako da sa irDAC-om(pretpostavljam kao i sa ostalim "jeftinijim") uz STR napajanje i na budzet sistemima digitalija moze da se slusa bez napora za usi dugo vremena i da imas osecaj da sviraju solidno ozbiljniji zvucnici i pojacalo.

 

P.S. Vlajcula znash kako je napajanje visoki sjaj porsche zuta se preliva u slonova kos belu,samo sto ne poleti.Da mu ne udari Dejo spojlere,ode.

Link to comment
Share on other sites

Blago striku, Äestitam! Ono sto sam napisao u Willijevoj temi mislim i sad, ja sam digitalnu konverziju resio, mene ledja vise ne bole. Razmisljao sam pre neki dan (mislim da je bilo prekjuce posle 5 piva), imam stvarno dobar zvuk sad. Nekakvom blesavom koincidencijom sam sklopio sistem koji, kad ga rasclanis, ne izgleda narocito. Sta sad? Pa, eto, nista. O, kako je dobar osecaj kad vise od pola godine ne pomisljas da nesto fali :D

Link to comment
Share on other sites

Au nisam se zahvalio Deju Impulsu(za izradu svaka preporuka) prvenstveno,zatim Williju,Striku,Zvukoljubu(on je delovao jako ubedljivo da treba da narucim napajanje kod Deja "trcecim korakom").

 

Hvala momci puno :thumbsup2:wave2.

 

Vidi sad ? A Vlajo ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...