Jump to content


bowers & wilkins b&w dm 640


milos03

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Majstor kaze da je neki bezveze kvar . Zna sta je , da ga donese i da ce napraviti . Mada deo od 20 do 40 evrica i ruke 10 . Ali sve je to sklop zezaje i uzivanja u muzici . I toliko o tome sto su svi u oglasima nikada popravljani i cak sta ne otvarani :) NIsam se pohvalio , ali evo prilike . Boweli su stigli pre par dana i mogu vam reci da sam prezadovoljan sa svucnicima ! E sto je neko pomenuo u prehodnim postovima .U nekim segmentina zna da zamulja malo bas , to jest da ga ima i previse . Ali volim masniji zvuk pa mi to ne smeta :) 

 

E sada jos jedno pitanje . Valja li da uparim maranca dr17 ? Kako li ce da se upari sa pm16 . Ima ga u oglasima pa me inetresuje dok nije otisao .

Link to comment
Share on other sites

 

E sada jos jedno pitanje . Valja li da uparim maranca dr17 ? Kako li ce da se upari sa pm16 . Ima ga u oglasima pa me inetresuje dok nije otisao .

Na njemu bi primarno, rezao diskove, slusao muziku ili bi ga koristio kao DAC ? Ili sve zajedno ? :)

Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo, nisam sluÅ¡ao ni tvoje pojaÄalo ni dotiÄni CD rekorder, pa ne bih da dajem pauÅ¡alne ocene. Moj predlog je viÅ¡e vodjen logikom zdravog razuma. Moguće je, da će se javiti neko ko je imao liÄnog iskustva sa pomenutim uredajima.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...