Jump to content


sansui au-x611av ?


marko329

Recommended Posts

2 sati ranije, MilanBogovac said:

Ne razumem da neko ko se nalazi na ovom forumu moze ovako nesto da lupi. Da za Sansui koji je u audio industriji uveo toliko inovacija, podigao standarde svim proizvođačima u nebesa zbog svog kvaliteta, propao zbog toga što nije želeo da seli proizvodnju u Kinu kada su svi to radili, da bi zadržao Made in Japan, nazove Sansui kineskom igračkom.

Moj otac je ljubitelj NAD-a poslednjih godina zbog daljinskog upravljača i jeftine cene, ali to ne može Sansui-u ni do kolena.

Ko nije probao Sansui nije slušao kvalitet. Prosto je tako. Probajte pa nešto komentarišite, iskustveno. Razumem da postoje ljudi kojima se možda ne sviđa, ali ga svi poznavaoci zvuka poštuju.

Naravno, sve ovo napisano se odnosi na uređaje do 2000. godine. 

 

Odgovaraš na post koji je napisan pre više od 8 godina, a član koji ga je nalosao je odavno banovan

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6 sati ranije, MilanBogovac said:

Svestan sam toga. No u celoj temi niko nije odbranio napisanu neistinu, a post je živ, te se neko mlad ko sr razmišlja da kupi neki Sansui uređaj može dovesti u zabludu i danas, 2022-e.

Bilo nekad, pa se pripoveda. Odavno prevazidjene sprave i mrtav brand. Life's a bitch.

Link to comment
Share on other sites

Tačno je da su elektronske sprave stare 30god+ sada bolje za vitrina i ukrasa. Al i ja se divim japanskoj elektronici sedamdesetih godina, i sam imam nekolike vintage sprave National Panasonic koje samo kupe prašinu, makar od početka ovog vijeka. A šta reći za Toshiba kolor televizor star pola vijeka koji i sad radi, a prekidači i dalje nisu zaribali.
Kad sam počeo da se zanimam za Hi-fi rođak je imao Sansui G klase, kakva je to mašina bila...

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 19.9.2022. at 22:56, giZ_Mo said:

Баш лепо, ал' докле?

Vidi, radi 50 godina svaki dan bez greške. Uskoro će se raditi recap. 

Već imam jedan Au517 koji je restauiran i on je kao nov.

Svaki dobro očuvani Sansui će pregaziti i dan danas 90% marki u audio svetu u trajnosti. Kvalitet je prosto neuništiv. Majstor koji radi na pojačalima se uvek čudi kvalitetu delova kada radi neki moj Sansui. Jednostavno kaže da je nadprosečno.

Ponavljam, radi 50 godina bez greške. To je dovoljan pokazatelj kvaliteta. 

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, MilanBogovac said:

Majstor koji radi na pojačalima se uvek čudi kvalitetu delova kada radi neki moj Sansui. Jednostavno kaže da je nadprosečno.

Ponavljam, radi 50 godina bez greške. To je dovoljan pokazatelj kvaliteta. 

Ove dve recenice su ti u kontradikciji.

Iz prve deluje da majstor prilicno cesto vidja tvoje Sansui-je 🙃

Link to comment
Share on other sites

18 sati ranije, MilanBogovac said:

Majstor koji radi na pojačalima se uvek čudi kvalitetu delova kada radi neki moj Sansui. Jednostavno kaže da je nadprosečno.

Класична мајсторска фора као оно" Ко ти је ово радио" ?..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...