Jump to content


Denon DCD 1290


musicar

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neutrik Profi je za pare koliko kosta najbolja kupovina. Nemojte ga kupiti samo ako Vam smeta suvise cistine u zvuku jer ume da zasmeta kod otvorenijih sistema.

 

 

 

Kako li bi ÄuÄnuo na vdH 102 MK III ?  Znam da si ga testirao svojevremeno i u nekoj temi pominjao.. neÅ¡to u fazonu, vdH 102 sa Korato ÄinÄevima nije najsrećnije reÅ¡enje..

 

Imam ovaj kabal i odavno planiram upgrade istog, sa nekim kvalitetnijim ÄinÄevima ( trenutno su neki no name ). Po tebi, da li ima svrhe da se ide na Neutrik profi, s obzirom na kvalitet samog sistema (u potpisu) ? :wave2

 

P.S.

Izvinjavam se za offtopic.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Staviti konektore od 20€ po komadu na mogami? Od njega ni Eihman silver bulet neće napraviti dobar interkonekt. Neopravdano se kuje u zvijezde.

Å to se tiÄe WireWorld bakarnih, moje iskustvo je pozitivno. Bolji su od sve bižuterije za tu cijenu. U prvom trenutku su davali malo svjetline zvuku, da bi se kasnije to izgubilo. Obzirom da su oko 500 i koji dinar po komadu, priliÄno sam zadovoljan.

Silver vaeijantu nisam probao.

Link to comment
Share on other sites

Zapravo se pitam, sa kojim ste ic kablovima uporedjivali mogami kad je ostavio tako Äudesan utisak?

Hvali mu svega. U prvom redu dinamike. Bas je muljav i ne ide, da ne kažem do dna, Äak ni zadovoljavajuće nisko. ViÅ¡i srednji i visoki uopÅ¡te nemaju prozraÄnost i definiciju, a scena je priliÄno sabijena.

Sve u svemu, jedan vrlo ograniÄen interkonekt.

Edit: FTA K10 koga je Impuls vrlo fino opisao je za mogami kralj.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, LINN prodaje bas taj Mogami 2549 kao gramofonski interkonekt za 350 funti. :)

 

Stavljaju ga na najjace modele gramofona i rucica:

 

http://www.houseoflinn.com/mall/productpage.cfm/houseoflinn/_Linn%20T%20Kable%201.7metres/214366/Linn%20LP12%20T.KABLE%201.7M

...a po Linn i Naim forumima neki clanovi tvrde sledece:

..."one of the best value for money upgrades I have ever made"...

...i "I am well pleased, rate it as a significant upgrade and value for money"...

350 funti...

http://forums.naimaudio.com/topic/linn-t-kable-2

http://forums.linn.co.uk/bb/showthread.php?tid=13236

 

 

300_1810.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio gomilu neutric konektora i pravio razne kablove uporedjujuci ih sa originalnim mogamy i jednostavno meni licno sve to zvuci isto.

U zadnje vrijeme vozim optiku i miran :)

Kod tebe je sve isto i sve jedno jer si na bensiću  :)  UživaÅ¡ kako god ti se ćefne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...