Jump to content


Muzički predlozi - KLASIKA


TurboMaximus

Recommended Posts

nadam se ni oni meni.

 

Lile nismo deca.Samo ti shtancaj ove tvoje klasichare i nemoj se potrishesh.Da si BG-ejac ne bi te niko diro,poshto samo BG-ejci imaju dovoljno shlifa za klasiku.Sho se tiche Bochelija on je tu par minuta,a pomenuli su ga zarad prodje kod novokomponovanih klasichara.Nemoj na osnovu njega suditi o  Mascagniju dobro je to ruku delo.Imao si i treceg forumasha koji je postovao na pochetku teme(Vivaldi).Njemu se nisi obratio."Zato molim da sopstvene predloge i preporuke postavljate na drugom mestu" sam prochitao i ne bih postovao da nije proshao Vivaldi.Fraza "otresao dvojicu forumaÅ¡a" ti se ne uklapa uz Shuberta,Wagnera i ostale drugove.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne, ne, ne, otresanje se odnosilo na to kako možda drugi tumaÄe sluÄaj.

 

Vivaldi nije hteo da mi se otvori i zato ga nisam pomenuo. Sad ga vidim. Karajan. Nisam sluÅ¡ao, ali ne oÄekujem bog zna Å¡ta. Nije se pokazao ni na Bahu.

 

Ne volim operu i slabo je slušam. Zgodan povod za otvaranje specijalizovane teme.

Link to comment
Share on other sites

Imam mnogo vise nego sto cu moci preslusati u zivotu , ali imam troje dece , jedan se bavi pevanjem ( vIzant.) , cerka je svirala klavir , mladji svira metal i izdao je cd ...gde je problem ...oni ce to naslediti , pa zivot je lep .Nisam mislio da se trkam sa nikim u ovoj temi , ali imam to sto imam i treba nekog osuditi ako ima mogucnosti da to poseduje . Pa ja sam se nagledao toliko koncerata u zivotu i kod nas i po Evropi i to je moja nagrada sebi ...da vam posaljem slike gde sam u drustvu najvecih Jazz muzicara i klasicara ? Uzivajte , a ja ovo sto skupljam nisu sekundarne sirovine postovani gospodine !! Mozda vi to tako dozivljavate , ali kada kupim plocu za mene je to muzika i radost , a za vas parce plastike !

Link to comment
Share on other sites

Tema zaključana zbog odsustva smisla. Ukoliko pokretač želi da šire narodne mase obaveštava o svojim ličnim preferencijama bez propratnih komentara, dobrodošao je da to uradi na bilo kom blogerskom sajtu.

 

Hvala na razumevanju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...