Jump to content


system by wwweljko


wwweljko

Recommended Posts

  • 4 months later...

U sistemu , nov je samo namestaj  .Sada to ovako izgleda :

 

 

 

U ovoj postavici zvucnici su prodisali, srednji i visoki tonovi su dobili na sirini i ostrini ,a bass je utegnutiji , nije vise muljav .U predhodnoj postavci zvucnici su bili preblizu ormana pa je i orman malo "svirao".

P.S. Definitivno stereo only.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno koliko boja zidova utice na raspolozenje i ukupnu atmosferu u sobi.

Ranije su dva zida bila krem jedan crven a jedan crn (spakulat-imitacija mermera) .

Sada soba izgleda veca i mnogo je ugodnije-prijatnije biti u njoj.

Uklapanje je boja zidova-laminata je sa bojom zvucnika , ranije su bili Yamaha NS-777 (crni klavir lak).

Namestaj je sad beo , ranije crveno-crn.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kuku lele,ja se patim samo ovde sa audiofilima a ti i kuci,pa ti nema di da begaÅ¡.  :D

Bilo je uzivanje , drug je jako realan i jedini u BC koga jos zanima hifa.

 

Odlicno ... ajd malo o zvuku kad stignes,kako se uklopio s marantzom i zvucnjacima :)

Slusao sam kod prodavca Primare na SF Concerto , meni to nije bas leglo , mozda zbog izvora .

Na ovim mojim Whafrima Primare ima takav udar da je to za nepoverovati.

Drug ima Kef IQ90 i on nije mogao da veruje kakav zvuk izlazi iz Evo2-20 , za vikend idu kod njega na probu (moguca zamena) Njegova soba je manja od moje.

Generalno o zvuku sta reci , i21 je duplo skuplje pojacalo od HK3490 .

Zvucna slika je sira tonovi su precezniji , bass utegnutiji ali ono sto je na mene ostavilo najjaci utisak je kvalitet zvuka na niskim jacinama.

Volume opseg je od 0-80 i vec na 15-20 nemorate da pojacate vise da bi culi celu zvucnu scenu. i uzivate u muzici.

 

O Marantz CD 6000 OSE , mislim da je opasno dobar CD plejer lepo je svirao sa Roksanom , H/K i evo sada lepo svira sa Primare.

Link to comment
Share on other sites

Vazno je da si zadovoljan .. ako kef upadne to bi mogla da bude prava dobitna kombinacija.

Videdecemo i on i ja .

On trazi nesto manje zvucnike zbog manje sobe , prvi pik su bili LS50 , ali je odustao od njih.

Meni je sada veci prioritet DAC , zbog komotnijeg slusanja muzike (plej-liste itd).

 

Sondek je u pravu ... uzivaj brate zasluzio si.

Hvala jos jednom.

 

@Sondek , drago mi je da je pogodjena sustina. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

 

Evo i slika novog sistema :

 

 
 
Predlog je da pojacalo stoji gore (zena i drug ,koji je audifil )

 

Sa srecom novo pojacalo,u zdravlju da ga sluzis! :thumbsup2

 

Na trenu sam pomislio da si kupio Neat ili stariji Naim zvucnike,tako i slice.

 

Moj savet je da bude gore pojacalo,posto i21 zna da se dobro ugreje posle dugog rada.Dobro bi bilo i uopste da se ne gasi posto dobro radi tek nakon 30min.,ukoliko ima nekog stalno kod kuce,zbog munje i sl.

Link to comment
Share on other sites

Prikljuci onaj kablovski resiver na sistem ako je to onaj stari echolite,ima da se iznenadis-taj ubija kako dobro zvuci uz Mezzo TV prenose sa koncerata.Tri komada posle njega izmenuh i sve gori zvuk.Cak sam i pitao da mi nadju takav,kazu nema vise gde jos rade rade,zamenjuju se modernijim sa vise mogucnosti,a ko jos haje za zvuk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...