Jump to content


system by wwweljko


wwweljko

Recommended Posts

predlazem ti kemp podloske za zvucnike,ne samo da popravljaju zvuk osetno ,već su i jako su zgodni za setnju zvucnika pri slusanju,a da se posle sa lakoćom vrate na mesto gde ne smetaju.Obelezis mesto na podu samo kad ih pozicioniras idealno tako da samo ti to vidis.Btw.lep zivotni kutak.

Link to comment
Share on other sites

Aj da krenemo redom :D:

@jagermeister u ovom sportu moras biti izuzetno strpljiv , ako ne kupujes novot, hvala za cesitke :cheers.

@observer slicno kao i na Primare zvuk "ceo" na tihom slusanju , jos bolje kad je u sisitemu proban DAC.(slika dole)

@Dubwise odyssey2 ostao u sistemu , probacu i naim kabl kako radi .

@sondek imam neke oelbah podloske , ali sam ih sklonio jer su poceli da rdjuju , probacu prvo njih.

Posle probe sa MDac-om utisak je da nikad nisam imao ovako veliki pomak u sistemu .DY rade jos bolje , neverovatno koliko vise zvuka izlazi iz ovih zvucnika u odnosu na Whaf Evo2-20 .I visoki i niski tonovi su uobliceniji ima vise zvuka u njima , razlicitih tonova koji se na wharf , uopste nisu culi.

 

20160417_064819.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, wwweljko said:

odyssey2 ostao u sistemu , probacu i naim kabl kako radi .

Ispravna odluka subjektivno gledavsi.

Nocas smo na jos jednom sistemu sa Naimom na pojacanju, ustanovili da srebro iz Odyssey 2 lepo otvara zvuk, nudi detalje i uteze bass. Takmac WW Oasis 7, dakle bakar, dobar kabl ali izlece iz tog sistema.

Moja zelja je takodje da probam NACA5 ali Ody za  moje skromne pojmove toliko dobro radi da se nigde ne zurim niti osecam potrebu za promenom.

Bilo bi krajnje zacudjujuce da promene u zvuku sa novim komponentama ne donesu razliku.

Da li  cestitamo i za taj MDac?

Uzivaj i navikavaj se na novi zvuk!
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...