Jump to content


system by wwweljko


wwweljko

Recommended Posts

12 minuta ranije, lalelala said:

Neat Momentum 3 .....probali Sondek i ja i joss jedan njegov sektaš u kući u Kamenici ....soba ogromna ali ta kmbinacija je ubijala....

Mislim da u istoj toj sobi je stoji uparen MA RS8, kombinacija koju bi takođe trebalo uzeti u obzir. Možda ProAc ako se ukaže prilika.

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, Филип said:

Da ne čuje Sima :ph34r: i ja glasam za Neat Momentum 3, odlične su to kutije. Još bolje Momentum 4 ako može da se dobaci novčano, znam jednog koji se predomišlja da ih proda, al' možda jednog dana... :D

Filipe slažem se 100$ . Neat je urađen sa isobaric tehnologijom i sa svojih 6" daje zvuk efektivno kao 12" drajver . Fora je što dva drajvera rade u osi jedan iza drugog a pritisak u komori između se održava stabilnim tj drajveri su u fazi ...malo je to tricky ali daje rezultate zapanjujuće  dobre ...Momentum 4 je još bolji jer ima i poseban srednji ...

Link to comment
Share on other sites

27 minuta ranije, bogdan63 said:

Mislim da u istoj toj sobi je stoji uparen MA RS8, kombinacija koju bi takođe trebalo uzeti u obzir. Možda ProAc ako se ukaže prilika.

ma to je najgore od svega sto radilo tamo,ne kazem da je lose ali ni blizu ostalim.Slusao sam tamo i DY 6/2,pmc gb1i i Neat3i i jedan B&W floarstander kome zaboravih model.Neat i Pmc su bez problema punili sobu.Pmc sam čuo i pre preseljenja u manjoj sobi i strasno im je prijalo da se razmasu u velikoj sobi(8x5)odprilike,dok su bili u stanu mislio sam da su bzvz zvucnici.Soba je čudo,pozeleo sam moje zvucnike da ponesem tamo na slusanje,i bih da su manje komplikovani.Mi iz ns volimo da nosamo sprave,tamo-amo :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Aleksandar75 said:

Aaaaaaa nisam na žalost...sve nas je pretekao jedan ortak...dok se nas 10tak (da ja znam) snebivalo, čovek otišao u Kikindu i kupio :D

Ali nema veze, jedan od drugara audiofila je kupio zvučnike, u dobrim su rukama :thumbsup2

Samo još da Sima čuje za njih:D

Šalu na stranu, šta od amplifikacije ima drugar?

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, Филип said:

Da ne čuje Sima :ph34r: i ja glasam za Neat Momentum 3, odlične su to kutije. Još bolje Momentum 4 ako može da se dobaci novčano...

Za Momentium 3i a za 4i pogotovo nista ispod Nait-a iz Naim game ne pije vodu.

Ko kaze drugacije znaci da nije cuo pomenuto.

Link to comment
Share on other sites

Idem ovih dana da cujem Totem Arro , koji dobijam u zamenu za Expo.

Na netu sam nasao dosta potitivnih komentara o ovom zvucniku .Zvucno dosta dobar , izrada perfektna ; minus je da nije bas za rok muziku ,preglasno slusanje.

I jos nesto na prezentaciji , mislim da je konstruktor , preporucuje naim i rega amplifikaciju.

Kolega sa foruma , nije bas bio odusevljen sa njima.

Svaka sugestija dobrodošla 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...