Jump to content


AKG K141 MKII ili Sennheiser HD518 ili nesto treće sa izmenjivim kablom


Solesoslav

Recommended Posts

Zapravo zvao sam u Mitros music I rekli su mi da ne mogu da probam, a uzeo bih na slepo jer definitivno novac za M40fs nemam(majka je I za M30 kukala), a racunam da u najgorem slucaju gde bi mi player ispao nedovoljno jak da tera M30 mogao zameniti iste za M20x. Isto tako, na kraju krajeva kad se desi da moram da ih nosim na garanciju ako ne budu mogli da mi ispune garanciju ponuditi mi "kredit" za kupovinu neke druge stvari kod njih, a nova graficka uvek treba :)

Link to comment
Share on other sites

Pa gledaj u roland planet i nipošto ne mjenjaj za m20x što zbog toga što je model ispod što zbog toga što ćeš kasnije sigurno kupiti bolju opremu a tad će ti biti žao što nemaš bolje slušalice.
Sad se nategni koliko možeš više za sluške a kasnije će biti za ostatak lanca.

Prednost je što ne moraš odmah imati sve da bi sistem radio već slušaš sa tim što imaš pa kad se otvori prilika onda nadogradiš lanac.

Nije kao kod raÄunara gdje moraÅ¡ u istom momentu kupiti i cpu i mbo i ram  jer za 2 godine neÅ¡to od toga neće biti kompaktibilno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...