Jump to content


Technics SU-V650 (ne)o�ekivano loš?!


dgojic

Recommended Posts

Nije namera bila da coveku zagadjujemo temu, ali su bezveze konstatacije da technics nije nikada pravio dobra pojacala. Da, tacno je da je vecina bezveze, ali su to komercijalni modeli, kojih je uostalom kod nas bilo i najvise.., Sto se tice duala i nemacke skole zvuka  :thumbsup2

Skoro da nema firme koja je pravila Hi-Fi, a da nisu napravili bar jedan model pojaÄala za koje se može reći da je suvi kvalitet.

Ali Technics se nije proslavio sa pojaÄalima, pa mu je moj savet da potraži neÅ¡to od drugih proizvoÄ‘aÄa koji su napravili dobrih pojaÄala ihaha ili da ganja tih par dobrih koje je napravio Technics.

PreviÅ¡e je konfekcije kod Technics-a kada se govori o pojaÄalima. Gramofoni i dekovi su sasvim druga priÄa...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imao je Technics svoje zlatne godine kada je pravio izuzetna pojaÄala kao Å¡to je ovaj mrgud. Imao sam ga u svom sistemu na kratko.

  Technics SU-8080

 

top%2Bopen%2Boutdoor.jpg

 

Овог твог Ñе Ñећам и веома добро је радио   :thumbsup2 звук је био по мом укуÑу!

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Postovani Forumasi pozdrav od moje strane ,ja sam novi clan ovde , interesovan sam za jedan daljinski upravljac za Pojacalo JVC AX Z1010    a inace daljinski je  JVC RM SA1010U   ako slucajno nekome mu sedi taj daljinac a ne ha upotrebljava slobodno nek mi se javi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...