Jump to content


KEKKOH Labda


griswold

Recommended Posts

Imam ove zvucnike vec duze vreme, pa rekoh konacno da vidim da li neko zna nesto o njima,  sta mislite da li su ok, i koliko otprilike vrede

Kupio sam ih od nekog audiofila , koji je od pocetka u hi fi vodama, rekao je da je neka holandska firma u pitanju , koja je prestala sa radom, pravila kvalitetne zvucnike ali ne u velikom obimu i nije im se isplatilo pa je prestala sa radom, tako nesto. A ovi su jako retki jer je mala serija napravljena. Zapisao sam kako kaze da su sa najboljim drajverima ,u odlicnom stanju :POLYDAX, ITT, HECO

Negde asm procitao na netu, ne mogu da nadjem, da su twiteri pod uglom 10 stepeni zbog neko razloga...

Nemam neki sluh tj nisam menjao mnogo zvucnika tako da neznam ni za gore ni za bolje od ovoga : D, pa eto ako neko nesto ima da doda...

 

 

2014_02_28_184.jpg
2014_02_28_178.jpg

2014_02_28_183.jpg

2014_02_28_190.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.audax.com/archives/HD20B25H%20-%20Catalogue%201982.pdf

 

Polydax bextrene wooferi se koristili u dosta zvucnika srednje cenovne klase, a najpoznatiji model su bili Tangent i SPICA.

 

U novije vreme nakon sto je ITT/NOKIA postao HAES (OEM proizvodjac drajvera za auto ozvucenje) koristili ih poprilicno Jamo za svoje entry level modele i jeftiniji HT. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...