Jump to content


Dobra klopa (izvod iz teme "Dešavanja na forumu")


marisol

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

NajviÅ¡e volim u Tempu Å¡to postoji red za roditelje sa decom... A onda se naredjaju kupci bez dece. Samo stanem ispred njih, a ako se bune podsetim ih da znaju da Äitaju.

Au sto mrzim roditelje sa decom u Tempu. I to one sa razmazenom decom koja stoje u kolicima dok ih guraju izmedju rafova. ( Umesto da sede u onom kretenskom sedistu za decu a nogice im vise.)

Obavezno napravim frku i tiradu o vaznosti higijene , vaspitanju dece i bezobzirnosti mladih roditelja.

Neko ce bre tu da stavlja hranu gde vasi mladi junose skacu cipelama. ALO BRE!!

I tako , nikad nije dosadno u Tempu.

Link to comment
Share on other sites

Au sto mrzim roditelje sa decom u Tempu. I to one sa razmazenom decom koja stoje u kolicima dok ih guraju izmedju rafova. ( Umesto da sede u onom kretenskom sedistu za decu a nogice im vise.)

Obavezno napravim frku i tiradu o vaznosti higijene , vaspitanju dece i bezobzirnosti mladih roditelja.

Neko ce bre tu da stavlja hranu gde vasi mladi junose skacu cipelama. ALO BRE!!

I tako , nikad nije dosadno u Tempu.

O higijeni u nasim mega-marketima izlisno je pricati ,kolica su tek ....posebno u Metrou.

Ne osecam se prozvan jer sam dete uvek vozio  decijim-kolicima,dok je bila bebac.

Link to comment
Share on other sites

Au sto mrzim roditelje sa decom u Tempu. I to one sa razmazenom decom koja stoje u kolicima dok ih guraju izmedju rafova. ........

 

+1

 

Moje dete je lepo vaspitano, hvala na brizi.

 

Ne razumem cemu ovakav odgovor ?

 

 

O higijeni u nasim mega-marketima izlisno je pricati ,kolica su tek ....posebno u Metrou.

Ne osecam se prozvan jer sam dete uvek vozio  decijim-kolicima,dok je bila bebac.

 

Sta si zeleo da kazes ?

 

Procitaj ponovo ovo sto si napisao.

Link to comment
Share on other sites

Kad budeš imao dete biće ti jasno sve gore napisano što sada nije.

Na svoju srecu imam ih dvoje.

Punoletnih. :)

 

A tebi zelim da imas bar jos jedno. :)

Sto se tice jasnoce, ..... hmmmmmm. ;-)

 

Nema razloga da budes ovako arogantan.

Ja nisam nikoga vredjao.

Link to comment
Share on other sites

U Novom Sadu ko voli dobar burek i pecivo pekara Aka na limanskoj pijaci.Usminkan dizajniran lokal sa prodavacicam u lepim uniformama uvek prazan.E ne taj ,već onaj prvi pored gde uvek i po bilo kom vremenu vidiÅ¡ red ispred pekare.Alternativno ,najstarija pekara Äordjevic u Dunavskoj u centru joÅ¡ uvek na merenje-samo oprez tamo ako ne stignete do 10 vam ponosno kažu "pa nema bureka,sve smo prodali"-kako je lepo kad neko zna koliko mu je para dosta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...