Jump to content


ELTAX TANGENT SR500 2X500W - zvu�nici


don

Recommended Posts

2X500W 

mislim da ti je ovaj podatak dovoljan o kvalitetu zvucnika .

 

kao sto ovaj CAT MBC-300 ima 300 w

 

bili su kod mene neki cat zvucnici . isto tako pisala neka velika snaga na njima .

kutija imala dva mid basa i jedan visoki  , nesto slicni ovim tvojima, a da lagana kao pero .

odvijem  mid basove da vidim nasta to lici ,  neki mali magnet na njemu pise 10 deset vati a skretnica toga nema .

neka dva kondezatora kolko se secam.

inace taj cat se prodavo u metrou za neke male pare , mislim novi oko 50 evra .

svapska prevara , kao nemacki a zapravo kinezi ,

ako hoces jake zvucnike a da malo platis 

baltic 90 i da ih drndas

http://www.kupujemprodajem.com/Baltic-90-11561079-oglas.htm?filter_id=122

 

sa ovim eltaxima nisam imao posla , ali ne verujem u te karakteristike 

Link to comment
Share on other sites

Jel ti nisi video drajvere na ovim zvucnicima pa ih preporucujes, ili postoji neka caka ? 

 

Ðема цака, види Ñе да Ñу физичким путем уÑвирани.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Slazem se Eltaxi su bolji od Cata ! Moj ti je savet da ih probas kod sebe jer je drugacije i verodostojnije oceniti ih kad se slusa u svom prostoru nego kod prodavca ! Ako to vec nije izvodljivo ondak svoje pojacalo u sake pa pravac kod njega na slusanjac ! Evo videh na oglasima jos jedne zanimljive zvucnike http://www.kupujemprodajem.com/Pure-Acoustics-STI-100F-Brooklyn-NY-11505508-oglas.htm?filter_id=2955345 ! Pa poslusaj i njih ;-)

Link to comment
Share on other sites

Pure Acoustics su nazalost White Van zvucnike. Pozitivni komentari na netu su laznjak kao i oficijalni web. To su naj naj naj jeftiniji kinezi. Nekad namontiraju i kamenje na magnete i vrecice sa peskom da su zvucnici tezi da bi lakse prevarili kupce.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6YcVJ0xffQA

 

slazem se tacno tako 

 

kolegi sam predlozio jeftine zvucnike za drndanje.baltice 

mislim da su oni za ulozeno  dosta dobri 

nisi neka visoka klasa ali jesu stvarni zvucnici

za izivljavanje .

Link to comment
Share on other sites

uf dobro je Å¡to smo ovo saznali,jer to je neki moj poznanik i zamalo da odem kod njega da posluÅ¡am te zvuÄnike,videću da ove ELTAX-e probam da donesem kod mene i da ih onda posluÅ¡am,pa ako su mi malo bolje od CAT-ovih onda ću ove prodati i doplatiti za ELTAX-ove.I tako idem napred prema boljim i boljim ,kolko para tolko muzike-valda ću za par godina doći do nekih boljih ! ha,ha,ha

Link to comment
Share on other sites

^

Ma nikako nisam mislio nista pozitivno sto se tih zvucnika tice, niti znam o cemu se radi, ali tvrdim da uopsteno treba imati otvoren pristup (ne odbacivati nista unapred) za slusna iskustva jer se tako jasno uporedjuje kvalitet u odnosu na vec poslusano. Teorijski nesto moze biti jako dobro a da se to Vama zapravo uopste ne svidi...bla,bla,  :blah

Link to comment
Share on other sites

hvala kolega na podrÅ¡ci,a sad jedno pitanje: vidim na oglasima dosta PIONEER zvuÄnika,pretežno su iz serije CS ,ali ima i po koji iz HPM serije,e sad, koja je serija bolja(ja mislim da je HPM serija bolja,a ti me ispravi ako greÅ¡im) i da li bih sa nekim od njih dobio onaj bass udarac za kojim tragam? npr: CS-999,CS-990,CS-980,CS-7030,...

Link to comment
Share on other sites

ok. Kad malo bolje razmislim upravu si,bolje da se malo smirim i sačekam da mi se poklope kockice!

 

Upravo tako. Smiriš se i loviš neke strašne Cerwin Vega-e (npr. AT-15), a onda im, kada prilike dozvole, nabaviš adekvatno pojačanje. Ako ti ni to ne bude dovoljno, onda je vreme da porazmisliš o nekim Marshall-ima i par slave-ova. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...