Jump to content


Amp za Kef IQ90


wwweljko

Recommended Posts

Treba mi ponoc za druga.Pre par dana predao je Nad 356 BEE.I u potrazi je za novim pojacavacem.

- Izvor je  (za sada)  : HRT MS II

- Soba je velicine 3*4 m

- Muzika koju slusa je : rok (stariji) ,bluz i malo jazz sa laptop-a i koristi servis "Spotyfy".

- Kablovi su Chord Carnival SS,Audioqust Cinnamon (USB), Chord Crimson.

 

Bio je juce u One HIFI nije mu se svidela Rega Brio R.

 

Budzet za Amp je 1000 e ,moze i nesto polovno do 700e .Mislim da ne bi kupio Amp stariji od 10 god.

 

Ono sto smo nas dvojica nasli  juce na KP: Maranz PM17 (550e) i Creek Evo2 (799e) kod gazda Sime  :listen  i Trafomatic SM30(800e) upgradovan.http://www.kupujemprodajem.com/Trafomatic-Audio-SM-30-11065167-oglas.htm

U obzir  dolazi naravno i Naim Nait 5i , Roksan K2 .....(cenovno).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tako je to sa NAD-om.Javlja se neki osecaj da ce bilo koje drugo pojachalo da svira bolje.Pre 356 sam koristio HK620 i HK680 i zamenio sam ih sa NAD-om.Posle nekog vremena kazem sebi bolji je bio HK,pa ga vratim.Sluso 5 minuta(pola stvari nema) i opet vratio NAD.Tako je i sa CD plejerima.Chujesh ono shto ne chujes na drugim naravno u istoj klasi.Mislim da je najveci problem NAD-a shto ne impresionira na prvi pogled.Da ima izgled kao Marantz gde bi mu bio kraj.

Link to comment
Share on other sites

Bilo nekad, sad je odnos ujednaceniji a i zene su drugacije, sto nije lokalni slucaj nego, mislim, globalni. Ili sam ja jednostavno receno ostario.

Meni su problem i ulice u gradu, Rudnik mi je skraceni put ka srcanom udaru. More, tek sam poceo, nisam vozio bicikl od 17-te, polako nabijam snagu i posle 7 dana krstarenja po gradu mogu da izjavim da cu se dovuci do Rudnika u septembru, ne zvao se ja Albert!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...